לפני שהזוגות של "חתונה ממבט ראשון" יוצאים לסופ"ש שלם יחד, הם פגשו את המומחים לשיחת הכנה שתעזור להם להתכונן לאירוע המרגש. ונראה שיש למה להתכונן. לפחות במקרה של שירי ולירן. "מסקרן באמת לדעת באיזה סיטואציות דומות הם היו", הודה החתן בפני יעל דורון, "או שאפילו גם לשאול אותם: 'חבר'ה, היה לנו ככה וככה וככה'".

>> רוצים להתאהב? הירשמו עכשיו לעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון"

על הנקודה הזאת שירי לא עברה בשקט, ומיד התפרצה לדברים: "מה אתה רוצה לעשות טיפול זוגי שם? בוא תעשה פה אצל יעל. אתה לא תתחיל לפתוח איתם עכשיו, 'היה לי ככה וככה עם שירי, איך אתה מציע להתמודד עם זה? מזל שאנחנו מדברים ופתחנו את זה עכשיו. לירן, אתה לא הולך לפתוח שם דברים כאלה". לירן מצידו, לא נבהל משטף המילים והסביר שידבר באופן כללי ולא פרטני: "אני לא אפתח שם את הסיטואציות הפרטיות שלנו". 

בינתיים בגזרות האחרות, נראה שתיאום הציפיות דווקא לא נתקל במחלוקות גדולות. צוקית ודודו כבר תכננו מה להביא לארוחת הערב, בת אל ויוגב דיברנו על הציפייה שמורגשת לפחות בצד אחד ("את בת אל זה מאוד מסקרן, אני פחות מתרגש") ושרונה וליאור ניסו להתרגל לסיטואציה. "לפני החתונה אתה כל הזמן חושב עליך ועליך ועליך", הסבירה שרונה, "ופתאום יש עוד מישהו במערכה, אז עכשיו זה אנחנו, אנחנו, אנחנו, ואז פתאום זה". אז איך יראה סופ"ש הזוגות? אנחנו כאן מחכים במתח.

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

"חתונה ממבט ראשון": מוצ"ש ב-21:15, קשת, ערוץ 12