אפשר להודות שלא ראינו את הפיצוץ בין דקלה דאיטי לאלון עייני מגיע. אחרי הקליק המידי מתחת לחופה של "חתונה ממבט ראשון", ירח הדבש הרומנטי והחתולה מראש פינה, היחסים נראו לגמרי על הגל. אלא שאז עניין המרחק נכנס לתמונה. "ההרגשה שלי היא שאני הופכת עולמות כדי לגרום לזה לעבוד", פתחה דקלה את הדברים על ספת הפסיכולוג, דני פרידלנדר, בפרק שישודר הערב ב-21:15 (קשת 12), "והוא נשאר באזור הנוחות שלו".

היא לא עצרה שם, והבהירה מה בדיוק מפריע לה: "אין לנו אפילו שיחות עומק, השיחה שבעקבותיה היה את הפיצוץ, הייתה שיחת העומק היחידה שלנו. הוא לא מדבר איתי, הוא לא משתף אותי. אני לא מנסה לעשות לזה ציפוי מסוכר, בוא נדבר תכלס. אנחנו שני אנשים בוגרים, לא בא לי לבזבז את הזמן שלי. אני באתי לפה להתאהב, אני באתי לעוף. מה שעוד יותר אני לא מבינה זה שהיינו בוייב כל כך טוב בברצלונה, למה לא להישאר במצב הזה?".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

נראה שעל השאלה הזאת אין לאלון תשובה חד משמעית. "אמרתי לה שאני צריך זמן", הסביר את הצד שלו, "אני בסימני שאלה, אני בתהיות. אין לי תשובות, אני לא יודע". בינתיים, אנחנו נחכה בסבלנות עד שנגלה מה התשובה של אלון, בפרק שישודר הערב (שני) ב-21:15, בערוץ 12.


>> רוצים גם? הירשמו עכשיו לעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון"

"חתונה ממבט ראשון": הערב (שני) ב-21:15, קשת, ערוץ 12