את רלי לוי הכיר אורי ביבי (39) לפני כמעט שבע שנים. הם נפגשו דרך חברה משותפת, ומהר מאוד הפכו לשלישייה בלתי נפרדת. הצלע השלישית אמנם כבר מזמן גרה בהולנד, ולכן לא יצא לנו להכיר אותה בפרקים של "חתונה ממבט ראשון" (שלישי ב-21:00, ערוץ 12), אבל את ביבי דווקא כן. הוא עומד לצידה של רלי לאורך כל התהליך עם אלעד, וגם היה האחד שייעץ לה רגע לפני שיחת הכמעט-פרידה שראינו בפרק האחרון. "אני כבר לא מכיר את רלי כמו שהכרתי אותה אז, היא בחורה אחרת לגמרי. פתאום זורמת על דברים אחרים, רואים בתכנית עצמה שהיא מאוד מתאמצת, דבר שלא היה קורה".

מה זאת אומרת?
"זאת אומרת שהיא נגיד הייתה מכירה מישהו, ואם פתאום היה יוצא איזה קטע כזה, היא הייתה אומרת לו להתראות ויבוא אחד אחר. היה לה מרתון דייטינג כזה. ופה היא קיבלה תהליך מסוים, ואמרה שהיא מתחייבת לעמוד בו, אז היא עומדת בו. רואים שעם כל הצער שבדבר, עם כל מה שאלעד מאכיל אותה, היא עדיין שורדת ומאמינה שיכול לקרות משהו טוב. היא נותנת פשוט צ'אנס ענקי, מה שמישהי אחרת אני לא מאמין שהייתה נותנת".

"אם הגבר היה בכיוון של רלי, זה היה סוחף יותר מטל ואחווה"

מאז שלוי פגשה את שאמי מתחת לחופה, השניים כבר עברו לא מעט על המסך. ירח דבש שלהם הסתיים בשיחה קשה על חיבור לא נכון, משם הם עברו עוד כמה טלטלות בדירה המשותפת עד שבפרק האחרון כמעט החליטו להיפרד. "הייתה לנו שיחה מאוד ארוכה במסעדה לפני, ובשיחה עצמה אמרתי לה שמההתחלה זה היה נראה כאילו הוא קיבל כאפה כזאת. כשהוא היה מתחת לחופה הוא פתאום קיבל את הבום. זה הפתיע אותו, דבר שלא היה אמור לקרות כי הוא היה צריך לבוא מוכן".

מה דעתך על הקשר שלהם?
"בהתחלה חשבתי שהוא ביישן, אחר כך אמרתי 'טוב הוא לא ביישן, כי בכל זאת הוא מדבר וצוחק'. יכול להיות שהוא פשוט לא בעניין והוא לא רוצה לפגוע בה, אז הוא אומר נעביר את הזמן ונראה איך זה יתקדם. הוא בא בקטע של 'אני לא יודע אם זה מתאים לי או לא מתאים לי', שזה באמת מצער. זה הדבר היחידי שמצער אותי בתכנית – שאני רואה איך כל הגברים האחרים כן דוחפים לכיוון קשר, ודווקא בקשר הזה רלי היא זאת שדוחפת. מן שינוי תפקידים כזה. אני יודע שאם הגבר כן היה הולך לכיוון של רלי זה היה יותר סוחף מאחווה וטל".

רלי לוי ואורי ביבי (צילום: אלון חן, פרטי)
"כל הזמן שמעתי את הצד שלה בסיפור" | צילום: אלון חן, פרטי

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

היית בעד שרלי תעבור את התהליך?
"כן, הבנתי שחברה שלה רשמה אותה דרך פרסום בפייסבוק, ומשם זה התחיל להתגלגל. אני רק פחדתי שהיא תצא האיש הרע, אבל בוא נגיד שהאנשים שלפחות אני מקבל מהם חוות דעת על איך היא, אומרים לי 'וואלה אני מה זה מתחבר אליה, ואני מבין אותה'. עכשיו, אני כן הייתי בצד הזה של כל הבכי, השיחה במסעדה לא הייתה הראשונה, אני יודע מה היא עוברת בתהליך הזה, וכל הכבוד לה".

לוח שידורים קשת 12. כל הפרטים

"חתונה ממבט ראשון": ימי שלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12