אין ספק שטל כוכבא ואחווה סיטבון הם הזוג הקיטשי ביותר על המסך כרגע, אבל דווקא עכשיו, רגע לפני ההחלטה הגורלית של "חתונה ממבט ראשון" (שלישי, ערוץ 12), נראה שמערכת היחסים ביניהם קצת מתערערת. אם הם יחליטו להישאר יחד או להיפרד, את זה רק הזמן יגיד, אבל בינתיים אפשר ללמוד הרבה מהדרך שבה הם התנהלו בקשר. ובעיקר מתובנות הזוגיות המרגשות של כוכבא. אז אספנו במיוחד חמש מסקנות, שאולי יעזרו לנו סוף סוף להתנהל נכון בזוגיות. 

>> מחפשים את ההתאמה המושלמת? הירשמו עכשיו לעונה הבאה של "חתונה ממבט ראשון"

יצאנו מחושלים

כולנו יודעים שאף אחד לא יכול לחיות עם פלאט ליין, אנחנו צריכים את העליות והירידות שמעידות על קצב פעימות הלב שלנו. גם בזוגיות אין צורך בקו ישר, כי דווקא העקומות הן אלה שמקרבות אותנו אחד לשני. כוכבא כבר הבין את העובדה הזאת טוב מאוד, והסביר בתכנית שלמרות הקושי של אחווה עם המרחק הגדול מחיפה לתל אביב, הם דווקא יצאו מחושלים מכך הרבה יותר.

לראות בעיניים

אם אתם נמצאים בזוגיות, סביר להניח שכבר הכרתם את הסביבה הקרובה של בן הזוג שלכם. וזאת נקודה חשובה שיכולה לעזור לכם לשמר את הקשר, או כך לפחות טוען כוכבא. הסיבה שעומדת מאחורי ההיכרות עם הפרטים החשובים בחייו של בן הזוג, היא העובדה שתוכלו לראות בעיניים שלכם איך הוא מתנהל בסביבה הטבעית, ויותר מזה - איך מתנהלים סביבו. מה שיכול לתת רובד נוסף לקשר, ובמקרה של כוכבא וסיטבון אפילו לפתח רגשות עמוקים יותר.

 בחורות חייבות חיזוקים

אמר כוכבא וצדק. אלא שלא רק בחורות חייבות חיזוקים כמובן, כל אדם אוהב שמבחינים בצדדים הטובים שבו, ובמיוחד אם המחמאה או הפרגון מגיעים מאדם קרוב כל כך כמו בן הזוג. גם אחווה, שהתרגשה מהמפגש המיוחד עם שאר הזוגות, רצתה מילה טובה על הדגים החריפים שהכינה לכבוד המאורע המרגש, וכוכבא לגמרי היה שם בשבילה.

>> לוח שידורים ערוץ 12

הכל הפוך אצלך

לא סתם אומרים שגברים הם ממאדים ונשים מנגה, הרבה פעמים אנחנו באמת משדרים על תדרים נפרדים. הסוד לזוגיות בריאה הוא כמובן לשמור על ערוץ תקשורת פתוח בין בני הזוג, ולשים את המשחקים בצד, גם אם ממש קשה לכם. במקרה של סיטבון אולי לא מדובר במשחק, אלא בניסיון לשמור על העצמאות שלה. ככה או ככה, היא ציפתה מכוכבא שיישאר איתה כשלא הרגישה טוב, אבל אמרה לו את ההפך. הוא מצידו, הלך לחברים שלו, ורק אחר כך הבין שלפעמים לא צריך לקחת הכל פשוטו כמשמעו.

זמן להתגעגע

כוכבא וסיטבון לא סיפקו לנו יותר מדי וויכוחים על המסך, אבל כשאחד כזה הגיע, ידענו לצפות לסופת רעמים. כך קרה שבפרק האחרון כוכבא בחר להאט את הקצב של הזוגיות, ואילו סיטבון דווקא התכוננה לריצת מרתון. החשיבות של קצב אחיד היא גדולה בין בני זוג, כמו גם הצורך להבין מאיפה מגיע הצורך של כל אחד להתרחק או להתקרב. איזון הוא מילת הקסם כאן.

"חתונה ממבט ראשון": ימי שלישי ב-21:00, קשת, ערוץ 12