זה לא סוד שדורון מירן, הוא חיית במה שנהינת מעדשת המצלמה. כאחד מדיירי העונה השישית של האח הגדול, ומשתתפי העונה השלישית של "גולסטאר", אין ספק שהאיש והלהיט "יאחלאולאו" נהינה מתשומת הלב.
אבל כידוע, מאחורי כל כוכב עומדת אישה תומכת, ובמקרה של מירן, מדובר בדורית, קוסמטיקאית, אשר בניגוד לדורון, זוהי הופעתה הראשונה בהשתתפותה המלאה על מסך הטלוויזיה.
הזוג המאושר הכיר לפני 22 שנים, כאשר הגיעה דורית להופעה של דורון, עלתה לבמה ונישקה אותו. מרב התרגשות נפל דורון, אך כל זאת ועוד לא מפריע להם להתווכח עד היום איך מציגים אותם: דורון ודורית, או דורית ודורון. אבל מה שבטוח: "נשבע לך לא בוגד", תמיד מוקדש לאישתו האהובה.
דורון במהלך היום יום נוהג ללכת עם כפכפים, ג'ינס קרועים וחולצה פשוטה. אך בהופעות והשקות למיניהן, הוא מרביץ הופעה, ומרטיט את הקהל בלבוש מחויט. לעומתו, אשתו דורית נוהגת ללכת בקבוע עם נעלי שורש, טי שירט וטייצ. וכפי שהיא מעידה על עצמה: "תוקעת קליפס ומתקתקת את החיים". 

דורון ודורית לפני המהפך: 
דורון ודורית אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

מה קרה במהפך:
 
הסטייליסט אייל אזרזר, לא התרגש מהמלתחה של אדון מירן, שם הזדעזע למצוא בעיקר ג'ינסים עם קרעים במגוון אורכים, שלדברי אזרזר: "אינם מכבדים". אמנם דורון ניחן באישיות צבעונית מאד, אך צוות "המהפך" בחר דווקא להצניע אלמנט זה בבחירת בגדיו. אך הצבע חזר ללחייו של דורון, כאשר הספר עופר תורג'מן, הבהיר את קצוות שיערו, בהשראת כוכבי הכדורגל: רונאלדו ומסי. 
רוית אסף, מאפרת הבית של התכנית, הדגישה בפני דורית את החשיבות שבמילוי חריצי הפנים בעזרת פריימר - חומר מקשר ששמים על עור הפנים לפני מריחת המייק אפ, ליצירת מראה חלק וצעיר. אסף, הבליטה את תחימת השפתיים של דורית כדי ליצור מראה "לבבי".  גם אזרזר לא ריחם על דורית, והפציר בה להיפטר מהטייצ, ומחולצות צהובות "שנשפך עליהן הכורכום מהבישולים". 

דורון אחרי המהפך
דורון מירן - המהפך (צילום: דורון מירן)
ג'יימס בונד מתחיל לדאוג ממש עכשיו | צילום: דורון מירן

דורית אחרי המהפך
דורון מירן - המהפך (צילום: דורון מירן)
פחות כורכום, יותר קלאס | צילום: דורון מירן

שורה תחתונה:

  • אומרים לא לחולצה מחויטת ומכנס קצר 
  • איפור פריימר - זה מאסט
  • בד סקורבה -שומרים ליום צלילה בריף הדולפינים
  • חולצות צהובות בצבע כורכום - למזווה! 

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30