כשרואים את מאשה ואורי קשה שלא להבחין באהבה הגדולה של השניים, וכנראה שהסוד לזוגיות המושלמת הוא העובדה שהם גרים בשני בתים נפרדים, ולא מפסיקים להתגעגע אחד לשנייה. אבל כשזה מגיע לאופנה, ולמרות ארונות הבגדים הנפרדים, נראה שהזוג הרומנטי לא מצליח להגיע להסכמה. בעוד שאורי מעדיף בגדים נוחים על פני כאלה שנחשבים לאופנתיים, מאשה דואגת להיות מעודכנת לפי צו האופנה ובהתאם לגילה. 

מאשה תשמח לקצת עזרה מצוות "המהפך 2016" כדי לרענן את המלתחה של אורי, שמורכבת בעיקר מסנדלים, חולצות רחבות ומכנסיים קצרים. אבל גם מאשה, שהפסיקה להתאפר בשנים האחרונות, תוכל להעזר בטיפים מהמומחים.

אורי לפני המהפך


מאשה לפני המהפך

מה קרה במהפך?

הסטייליסט אייל אזרזר שמח למצוא בארון של מאשה שמלה ירוקה ומנוקדת, שמתאימה לגזרה ובצבע שמחמיא לעור הפנים הבהיר שלה. מהחולצה המנומרת שנמצאה בארון, מאשה נאלצה להיפרד, וערכה היכרות עם שמלה בגווני שחור-לבן שהעניקה לה מראה אלגנטי. גם סנדרה תרמה טיפ קטן שעושה שינוי גדול, והמליצה לשים מחטב ללא תפרים שלא חותך את הגוף.

ובגזרת השיער, המומחה עופר תורג'מן, צבע את השיער הלבן של אורי בגוון מעט אפרפר שהעניק לו ברק. ומעצב השיער, זאב לוין, דאג לרענן את התספורת של אורי ונזהר שלא לגעת בסימן ההיכר שלו, הלא הוא השפם המפורסם. בפינת הסטיילינג, המליצה סנדרה לאורי לרענן את המלתחה לעיתים קרובות יותר, כדי להמנע מטעויות לבוש.

אצל אמנית האיפור רוית אסף, למדה מאשה כיצד לטשטש את כתמי הפיגמנטציה, שנוצרו מחשיפה ממושכת לשמש, בעזרת קונסילר בגוון כתום ומעליו מייקאפ בגוון העור. המומחה עופר תורג'מן הסביר כיצד מטפחים את השיער בגיל השלישי, והמליץ שלא ללכת מיד אחרי טרנד מוביל, אלא להבין קודם איזה גוון יתאים. שיערה של מאשה נצבע בגוון חום עם נגיעות של אדום, כך שיתאים לעור הפנים הצהבהב שלה.

אורי אחרי המהפך

אורי  אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

מאשה אחרי המהפך
 מאשה אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

 השורה התחתונה:

  • כשצובעים את השיער לבן- נראים צעירים בעשר שנים
  • חשוב להקפיד על תפריט עשיר בסידן
  • תספורת קצרה תורמת למראה צעיר יותר

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30