נדמה שקרן זילברצוויג ועדינה וייסבלאט נולדו כדי להיות ה- BFF אחת של השניה, ולכך הן חבות תודה לארכיון ביה"ח אסותא שהפגיש ביניהן. קרן, בת ה- 24 ועדינה, בת ה- 21 מבלות את רוב זמנן במה שהן מכנות "מערת אסותא" , מקום העבודה שלהן. שתי הצעירות לא ממש משקיעות במראה החיצוני שלהן עד כדי כך שקרן לובשת בעיקר את הבגדים של אמה בת ה- 63 ומרגישה שקופה כשהיא עוברת ברחוב.

עדינה אמנם אדג'ית יותר, מה שמתבטא בשלל פירסינגים ושיער ירוק, אבל גם היא לא מקפידה על לבוש עדכני. קרן ועדינה, שבין תחביביהן המשותפים ניתן למצוא חוברות קומיקס ומנגה, מגדירות את עצמן כחנוניות גאות למדי, אבל הן רוצות גם להיות קוליות.

קרן לפני ואחרי המהפך
קרן - המהפך
משקופה לשיקית. המהפך של קרן

עדינה לפני ואחרי המהפך
עדינה - המהפך
תנו לה תנו לה רוקנרול. המהפך של עדינה

מה קרה במהפך?

הסטייליסט אייל אזרזר שמח למצוא בארונה של עדינה שמלה שחורה קטנה כמיטב המסורת, אבל שם בערך נגמרה השמחה. באומץ רב הסכימה עדינה להיפרד מכל הפריטים שלא החמיאו לחלק העליון של גופה, ומכל אלה שהשתייכו לפלטת הצבעים החיוורים והמשעממים. במקום זה, היא ערכה הכרות אישית עם הסקיני ג'ינס ועם גוונים עזים שתואמים את האישיות הצבעונית שלה. קרן גילתה שהאהבה שלה לחולצות פסים אינה מטיבה עימה, כמו גם הנטייה ללבוש בגדים שקטנים עליה בשתי מידות. בתמורה, היא קיבלה מאייל שמלת עור סקסית.

אצל אמניות האיפור רוית אסף ומורן סטוויצקי, למדו השתיים למה חשוב להדגיש את הגבות, מה עושה קונסילר ירוק, ואיך ליצור את קו האייליינר המושלם. מימי לוזון, המומחית לרפואת העור, הופתעה לגלות שעדינה נוהגת לשטוף את פניה בסבון ידיים. בגזרת השיער, המעצב ארז אלון, ראה מיד בעיני רוחו את הסטייל ההיפסטרי שיתאים לשתי החנוניות הקוליות, ויישם אותו באמצעות המומחים לשיער עופר טורג'מן ואורן אור שזרמו עם האישיות הייחודית של הבנות ולא חוללו בשיערן מהפך, אלא מהפכה. 

השורה התחתונה:

  • תמיד מומלץ: הדפסים.
  • לא. שוטפים פנים בסבון ידיים.
  • אייליינר במרקם ג'ל תמיד עושה את העבודה.
  • אנדרקאט בשיער זה הכי לונדון סטריט 2016.

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30