הכל התחיל לפני קצת יותר מ-27 שנים, כשאביטל, אישה מיוחדת במינה, פרסמה מודעה בעיתון בזה הנוסח: "מחפשת להכיר גבר למטרת צאצא משותף". כך נולד אורי, שכשמו כן הוא, האור בחייה. לאורך השנים, הקשר בין השניים התחזק, "והיום אנחנו די תקועים אחד בתחת של השניה", אמר אורי למורת רוחה של אמו.

אורי הוא סטונדנט לתואר שני בביוכימיה - או במילים אחרות, גאון של אמא, ואביטל היא גמלאית של אל על. שניהם, למקרה שתהיתם, לגמרי מחפשים זוגיות וכבר מתחילים להתייאש אחרי לא מעט דייטים כושלים. אביטל מחפשת מישהו שיחזיר לה את הפרפרים בבטן, ואורי מחפש מישהי שתצחיק אותו, אבל בעיקר שתהיה ג'ינג'ית. מה הם עשו לטובת זה עד עכשיו? לא הרבה בגזרת הטיפוח. 

אביטל לפני המהפך

אורי לפני המהפך

מה קרה במהפך?

תחנה ראשונה: הארון של אורי. "חשבתי שהוא סטונדנט להנדסת בניין", מספר הסטייליסט אייל אזרזר. "זה נראה כמו הארון של בוב הבנאי בואך סמי הכבאי - כל מכנסי הדגמ"ח האפשריים, הכל רפוי ודהוי, האורך הזה כבר מזמן יצא מחוץ לחוק ועם סנדלי שורש זה בכלל לוק שצריך להשמיד", הוא פוסק. אזרזר מחליט לשדרג את אורי עם קולקציה שיותר תתאים לחייו הסטודנטיאליים.

תוך כדי שהארון של אביטל, שהורכב ברובו מפריטים שמתאימים לטיול בהודו, עובר ריענון, אביטל מחליטה להעניק למנחה יעל בר זוהר טיפ משלה בתחום הסטיילינג. למרות שהגיעה לעבור מהפך בעצמה, אביטל המליצה ליב"ז להחליף את השמלה שהיא לובשת בפריט שיחמיא לה יותר. אזרזר שהבהיר לאביטל שאין לה סיבה להסתיר את הנתונים המצוינים שלה, מתאים לה שמלה שחורה עם עיטורי זהב אציליים. 

בעמדת עיצוב השיער, מחליטים עופר תורג'מן וארז אלון שמי שנולדה ג'ינג'ית תישאר ג'יג'ית, בייחוד לאור העובדה שמדובר בזן נכחד, אבל אביטל עומדת להיות ג'ינג'ית עם טוויסט. עופר החליט לשלב בין גווני חום זהב וחום נחושת שייצרו אפקט של אור וצל. אצל המאפרת נטשה דנונה, אביטל למדה שמבנה העיניים השקוע שלה דורש שימוש בקונסילר, ועליו צללית בהירה במרקם מט.

אביטל אחרי המהפך
אביטל אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

אורי אחרי המהפך
אורי אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

השורה התחתונה:

  • חולצות מצחיקות - מצחיקות רק את מי שלובש אות
  • קשקשים גורמים לנשירה ואף לאדמומיות סביב האף
  • קונסילר בהיר מדי על איזור כהה ייצור גוון אפור

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30