נילי בת ה-20 היא אחת משבעת הילדים של רינה גבאי בת ה-48, ומהווה מקור להרבה גאווה - לא רק בשביל אמא, אלא בשביל כל המדינה, מעצם היותה אלופת העולם בקיקבוקסינג. לאמא ולבת קשר קרוב ומיוחד, שעולם הספורט הוא חלק משמעותי ממנו: "היא מגשימה את החלום שאני לא יכולתי להגשים, כי גדלתי במשפחה דתית ולא הייתה לי אופציה לעסוק בספורט באופן מקצועי", מספרת רינה, שהתחביב העיקרי שלה כיום הוא רכיבה מקצועית על אופניים. אורח החיים של השתיים סובב כולו סביב ספורט, והלוק בהתאם - נילי ורינה מעידות כי הן לא יורדות מהמדים הספורטיביים, אפילו לא בארוחת שישי. רינה הפסיקה להשקיע במראה אחרי שהתגרשה, וכיום מחפשת זוגיות. היא גם תשמח שאנשים יראו שהבת שלה היא אישה, שכן אל נילי בדרך כלל פונים בלשון זכר.

רינה לפני המהפך:

נילי לפני המהפך:

מה קרה במהפך?

חדורי מטרה להכיר לנילי ורינה את הצד הנשי שלהן, יצאו מומחי הבית למשימת המהפך. בארון של רינה נמצאו, למרבה ההפתעה, גופיות ספורט, מכנסי ספורט, חצאיות ספורט ואפילו שמלות ספורט. הכל צמוד ומשלב צבעי ניאון, למקרה שתהיתם. "קצת בעייתי לצאת לדייטים בטוטאל לוק של מכון כושר", ציין הסטייליסט אייל אזרזר, ולבסוף שמח למצוא בארון נקודת אור בצורת שמלה שחורה קטנה, ולאחר מכן גם שידך לרינה חולצת שיפון לבנה ורכה וז'קט מחמיא. את הארון של בתה, נילי, לא הייתה לו ברירה אלא להגדיר כ"ארון של נער מתבגר בן 13", שכולל בעיקר חולצות מהוהות עם הדפסים ילדותיים. גם כאן נמצא שריד לנשיות בצורת שמלה, אבל כזאת בעלת אורך שרוולים מאד לא מחמיא. במקומה הציע אייל אופציה של שמלה שחורה המשלבת בד רשת ספורטיבי שלא יוציא את נילי לגמרי מאיזור הנוחות.

למעצבי השיער עופר תורג'מן ורפאל אברמוב סיפרה נילי שהיא מעולם לא צבעה את השיער, והם החליטו בעיקר להעמיק מעט את צבעו של השורש כך שיהווה קונטרסט לעיניה, לדרג את השיער ולהבהיר את הקצוות, באופן שישמור על האורך, אבל בסגנון צעיר ושיקי. לרינה יש שיער עבה ומחוספס, וכדי לעדן ולרכך את המראה בוחרים המעצבים לצבוע בגוונים חומים - זהובים ולקצר לאורך הכתפיים בתספורת עגולה עם מעט נפח.

תחת המברשת של המאפרת רווית אסף קיבלו פניה של רינה מראה עגול יותר ששובר את האורך ואת חדות הסנטר באמצעות קווים ישרים שמדגישים את הלחיים, ואצל גורו התזונה חלי ממן, נילי קיבלה עצה מעניינת - "שחררי קצת מהמשמעת העצמית. אוכל הוא חלק מהנאות החיים, פנקי את עצמך".

רינה ונילי אחרי המהפך:
רינה ונילי אחרי המהפך (צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך המהפך 2016, שידורי קשת

 השורה התחתונה:

  • חזיית פוש-אפ תתרום רבות למחשוף וי מחמיא
  • כתפיים מודגשות מייצרות צללית "שעון חול" נשית
  • איסוף השיער בקוקו הדוק עלול לגרום לנשירה
  • עוגת גבינה יכול להוות מקור נהדר לחלבון 

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30