זוהר ודרור נפגשו לראשונה כשהיו בני 12, ולאחר משחק סטנגה סוער אחד (זוהר ניצח), הפכו לחברים הכי טובים, שכיום גם חולקים דירה בגבעתיים כבר שבע שנים. שניהם מתחזקים קוקו מפואר ומסרבים לוותר עליו - אצל זוהר זה בקטע מטאליסטי, אצל דרור יותר כדי לפצות על העובדה שהפדחת עצמה הרבה פחות שופעת.

השניים מעידים על עצמם כקורבנות של "מלכודת הסטרייט הישראלי", כלומר שולטים היטב ברזי הג'ינס וטי-שרט, וכל מה שמעבר לזה הוא ארץ לעולם לא. הארון של זוהר מורכב בעיקר מחולצות של להקות ("יש לי חולצה מכופתרת אחת, שאמא שלי קנתה לי ללילי הסדר 2005"), וזה בעייתי כי חברת ההייטק שהוא עובד בה מצפה לקוד לבוש קצת אחר. דרור קונה בגדים רק כשהוא מקבל מהעבודה תווי קניות כשי לחג, ומעיד על עצמו כי הוא נראה כמו איש רנדומלי ברחוב. "אני כבר הרבה זמן מסתובב בעולם בתחושה שאני שווה יותר", הוא אומר, וחברו מאשר- "נסיך אמיתי".

זוהר לפני המהפך

דרור לפני המהפך

מה קרה במהפך?

הסטייליסט אייל אזרזר מזניק את תהליך המהפך כשהוא עובר על כמה פנינים מארונם של השניים. אצל דרור הוא מוצא "בעיקר חולצות שראו ימים יפים וצבעוניים יותר", ומיד מודיע לו שכבחור בעל עור בהיר למדי, הוא חייב לאמץ פלטת צבעים חיה ובוהקת יותר. קפיצת המדרגה הראשונה נרשמת כשאייל מתאים לו חולצת משבצות צבעונית. הארון של זוהר מתברר בעיקר כמקומט, וסנדרה מהר מאד מבינה לדאבונה שהשניים לא מחזיקים מגהץ בדירתם, אבל השיא מגיע בדמות טייץ סגול צמוד ומנומר, שמצליח להוציא את הסטייליסט מאיזון. בהמשך מתגלה גם בנדנה סטייל אדם של האייטיז, אבל גם כמה פריטים גראנג'יים ומחוספסים שמקבלים ציון עובר.

דרור לא הסתפר כבר 10 שנים, מאז שהשתחרר, וכשהוא נופל לידיהם של ארז אלון ועופר טורג'מן ברור לו שהגיע הזמן להיפרד מהקוקו - וכשיעל בר זוהר בכבודה ובעצמה גוזרת לך אותו, אתה לא יכול להתלונן יותר מדי. זוהר זוכה לשמור על האורך לטובת הלוק המטאליסטי, אבל לא יוצא משם בלי קצת צבע שיכסה על שיערות השיבה המבצבצות. כשהוא פוגש את גורו התזונה חלי ממן, מספר זוהר שירד לאחרונה כ-5 קילו, ושואף ליותר מכך. "קודם כל תהנה ממה שהשגת, אתה נראה טוב. לא בריא להתנהל מירידה לירידה, כי אין בזה סיפוק" היא מייעצת. דרור זוכה לעבור גם תחת ידיה של המומחית לבריאות העור, מימי לוזון, שמעבירה טיפול ידידותי למדי שכולל מיצוק של קו הלסת והורדת נפיחות סביב העיניים. אצל מומחית האיפור רווית אסף, זוהר מפתיע את יעל כשהוא לא מגלה שום התנגדות לרעיון של שימוש במקדם הגנה שמעניק לחות וגם קצת פיגמנט.

זוהר אחרי המהפך
זוהר אחרי המהפך (צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת

דרור אחרי המהפך
דרור אחרי המהפך (צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת

 השורה התחתונה: 

  • חולצות של להקות רוק יכולות לעבוד כחלק ממערכת אלגנטית
  • טיפולי עור לגברים הם מהירים, לא כואבים ואפילו נעימים
  • עור בהיר דורש צבעים חיים
  • קרם לחות עם גוון לגברים הוא רעיון לא רע בכלל

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30