לא צריכים יותר מחמש דקות כדי להבין את עומק הקשר בין חגית לבתה הקטנה והיחידה קארין. אבל לפעמים כששמים את כל הביצים בסל אחד, לא נשאר בו מקום גם למצרכים אחרים. מה הכוונה? חגית מספרת לנו שביום בו קארין יצאה לאוויר העולם כל הדברים האחרים הפסיקו לעניין אותנו, שזה כולל בין היתר את המראה החיצוני שלה. קארין, אמנם טרם הפכה לאמא בעצמה אבל הדוגמה שהיא קיבלה בבית לא בדיוק עזרה לה לפתח חוש סטייל או מודעות אסטטית מוקפדת.

לאחר ששתיהן הגיעו למסקנה כי המראה החיצוני שלהן לא הולם את מקום העבודה שלהן וסדר היום שלהן, הכולל ביקורים תכופים בכנסת, פגישות עם פוליטיקאים ונבחרי ציבור ואירועים חברתיים מוקפדים, הן הגיעו אל אולפן "המהפך 2016" שם עברו לידיהן המסורות של צמד המנחות וצוות המומחים שלנו.

חגית לפני המהפך

כך חגית נראתה לפני

קארין לפני המהפך

כך קארין נראתה לפני

מה קרה במהפך?

הסטייליסט אייל אזרזר החליף את הטייצים, חולצות הסטן והצבעים הכהים שנהגה ללבוש חגית, בבלייזר מחויט, חולצות צבעוניות ובדים מחמיאים שיעזרו לה לטשטש את האזורים הבעיתיים ולהבליט את הדברים הנכונים. קארין אמנם הצליחה להוציא מאייל מעט מחמאות על השמלות שהוא מצא אצלה בארון, אבל גם היא נכשלה במבחן הצבעוניות שלה וקיבלה נזיפה על הבגדים הבוגרים מדי לגילה. אחרי דיונים ארוכים היא זכתה להשאיר חלק מהתלבושות שהביאה, זאת בתנאי שהיא תוסיף להם צבעוניות בעזרת ג'קטים קלילים ואקססוריז מתאימים.

בתחום השיער חגית זכתה לטיפול שהעניק לה לוק "smart casual", נפטרה מהאדום הכהה והחליפה אותו בגווני שמש עדינים שנצבעים ביד חופשית ותספורת מדורגת. קארין שסיפרה לנו שהיא מעדיפה לסגור את כל בעיות השיער שלה עם גולגול "שמסתיר את הצרות", עברה שינוי להצערת המראה ותודות לטיפולם המסור של ארז אלון, עופר טורג'מן ועופר גבריאל השיער שלה דורג ונצבע קלות בגוונים שנראים כמו לטיפות שמש קלות. כמובן שהן זכו גם לטיפול קוסמטי של מימי לוזון, ולייעוץ איפור שיסייע להן להתאים את עוצמת האיפור לסביבת העבודה הרצינית והמכובדת בה הן נמצאות בחיי היומיום. 

השורה התחתונה:

  • טיץ זה לא מכנס - זה אך ורק לספורט
  • בד סטן מבליט פגמים בגוף
  • בדים נשפכים  - מטשטשים אזורים פחות מחמיאים
  • צבע אדום לשיער לא מומלץ לעור כהה
  • מסקרה זה מוצר צריכה בסיסי

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30