המהפך 2016 (עיצוב: mako)
הדרך למייקאובר מתחילה כאן | עיצוב: mako
סוללת המומחים של "המהפך 2016" הורכבה ממיטב המוחות בתחום הסטיילינג והאופנה בארץ, על מנת לאפשר מדי שבוע לצמד אורחים לעבור את המהפך שתמיד חלמו עליו. בין אותם מומחים ניתן למצוא את הסטייליסט אייל אזרזר שעוזר לאורחים להתאים את האאוטפיט המושלם לפי נתונים כמו גובה, משקל, גיל ומקום עבודה, את מעצב השיער ארז אלון והקולגה עופר טורג'מן מבית וולה פרופשיונלס, שמסייעים לאורחים למצוא את אורך וצבע השיער באופן שהכי מתאים להם לפנים. 
מימי לוזון (צילום: ז'אן כהן)
גם מימי לוזון עונה על השאלות שלכם | צילום: ז'אן כהן

גם הפן הבריאותי לא נותר מקופח בתכנית, מי שגויסו למשימה בתחום הזה הן לא אחרות מאשר הקוסמטיקאית של הסלבס, מימי לוזון, שהשיטות שלה לטיפוח העור כבר הצליחו לחצות יבשות. וגם גורו התזונה ואורח החיים הבריא, חלי ממן, אשר הצליחה בשנים האחרונות לחולל מהפכה בחייהם של אנשים רבים שירדו במשקל באופן משמעותי אך מבוקר. 

חלי ממן למהפך 2016 (צילום: רונן פדידה)
השינוי התזונתי שלכם יכול להתחיל עכשיו. חלי ממן | צילום: רונן פדידה

כל המומחים הללו נמצאים עכשיו במרחק של הודעה אחת מכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפרסם שאלה ממש כאן בתיבת הטוקבקים שלנו ואנחנו כבר נבחר את השאלות המובילות, נדאג להעביר אותם לצוות המומחים ונחזור אליכם עם תשובות מפורטות שיתפרסמו כאן באתר*.

שימו לב, אלו מכם שמעוניינים לעבור מהפכת סטייל בהדרכתו האישית של הסטייליסט אייל אזרזר, מוזמנים לשלוח למייל שלנו תמונה עדכנית, פרטים אישיים ואת הסיבות שלכם למהפך*.

בהצלחה

*את השאלות יש לכתוב בתיבת התגובות, עד יום א' ה-29.11

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30