אורטל וענבר בנות 22 מאשקלון, הן פעילות חברתיות נגד גזענות ואפליה ולוקחות חלק במחאה של העדה האתיופית. החברות ביניהם התחילה לפני שמונה שנים, מאז הספיקו לעבור לגור ביחד ואפילו לחלוק ארון בגדים משותף. שגרת טיפוח השיער שלהן היא משימה לא פשוט, ובעוד לאורטל יש חיבה עזה לפאות ושינוי השיער לעיתים תכופות, ענבר מבלה את רוב שעות הבוקר שלה מול המראה עם מחליק שיער ביד.

ענבר היא ליידי שלא תצא מהבית עם פיג'מה, ואורטל היא אחת שלא מפחדת מתסרוקות משוגעות, אבל שתיהן מסכימות שהבגד לא מגדיר את האופי האמיתי שלהן. אז הן אמנם בעלות חוש אסטתיקה מפותח, אבל ישמחו לקצת עזרה מצוות "המהפך" כדי לעשות עוד שינוי קטן בשיער ולאמץ לוק יותר אלגנטי.  

מה קרה במהפך?

כל מהפך מתחיל קודם כל בביקור שטח קצר בארון הבגדים. "הייתה לי הרגשה שאני נמצא בפינת חי", סיפר הסטייליסט אייל אזרזר כשראה את הבגדים של אורטל. "יש לה חיבה מאוד מוגזמת לבגדים עם קרעים", הוסיף אזרזר ותהה אם הן מגדלות חתולה בבית. "הבסיס ללבוש נכון הוא הלבשה תחתונה", הוסיפה סנדרה טיפ שרלוונטי יותר מתמיד לאורטל שהשילה משקל רב. כחלק מהמהפך הכללי בארון של אורטל, הביא אייל הסטייליסט שמלות בגוון חלק ונקי, שגם מדגישות את המותן.

את מהפך השיער של ענבר הובילו עופר תורג'מן ואנג'לה טטרו, ששמו לב לגוון הג'ינגי' בשיערה של ענבר: "לבעלות עור פנים בגוון כהה יתאימו גוונים חומים עם נגיעה של אדמדמם". וכדי להעניק מעט נפח יוסיפו לענבר תוספות שיער טבעיות למראה עשיר ורך יותר, הסבירה אנג'לה. 

אצל רופאת העור, ד"ר להבית אקרמן ומימי לוזון המומחית לבריאות העור, אורטל קיבלה טיפול למראה עור פנים יותר חי ורענן. בעמדת האיפור, נפגשה אורטל עם המאפרת נטשה ולמדה שאת כתמי הפיגמנטציה בעור צריך לנטרל עם קונסילר כהה וכתום.

אורטל אחרי המהפך

אורטל  אחרי המהפך (צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת

ענבר אחרי המהפך

ענבר אחרי המהפך (צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת)
מתוך "המהפך 2016" | צילום: מתוך "המהפך 2016", קשת

השורה התחתונה:

  • מסיכת לחות היא הבסיס לשיער בריא
  • אוברול יוצר חלוקה מחמיאה של הגוף
  • לבעלות גוון עור כהה - קונסילר כהה וכתום ינטרל כתמי פיגמנטציה 

עוד ב"המהפך 2016":

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30