אחרי שהשתתף ב"אח הגדול" חשבנו שנחשפנו כבר לכל הצדדים של דורון מירן, אבל מסתבר שהאיש והחפלות לא מפסיק להפתיע גם אותנו. בין תכנית ריאלטי אחת לאחרת מירן מצא זמן להתארח בתכנית "המהפך 2016" כדי לעבור מייקאובר משותף יחד עם אשתו דורית. למרות שמירן הספיק להפוך תוך שנים ספורות לשועל תכניות ותיק, עבור אשתו דורית (זאת שהוא נשבע לה שהוא לא בוגד) למעשה מדובר בחשיפה טלוויזיונית ראשונה מסוגה. רגע לפני שתוכלו לצפות במהפך של השניים שלב אחר שלב (הערב, 18:30)  קבלו את הזווית האישית שלו לחוויה.

איך הגבת כשפנו אלייך מהתכנית?

"בהתחלה לא הבנתי במה מדובר, לא ידעתי איזה מהפך אני אמור לעבור. הרי בלבוש אני רק שיא המותגים ושיא האופנה. אבל הם עשו לי יותר מהפך בכיוון של השיער".

מה עשו לך מומחי התכנית?

"הפכו אותי לג'יימס בונד, אני באופי שלי בחור כזה ג'יימס בונד, אני אוהב להיראות מסודר, מתוקתק עם כל הבגדים מגוהצים ובלי שום פירור על החליפה, כתם יכול להרתיח אותי. תביני דורון מירן זה בן אדם שידוע שהשיער שלו זה הדרך שלו, השיערות אצלי תמיד היו למעלה ואני עם אותה התסרוקת כבר ארבעים, חמישים שנה. והפעם קיצצו אותי מה שנקרא. היה לי קשה בהתחלה לקבל את זה אבל קיבלתי מחמאות מפה ועד אוסטרליה".

מה התגובות שקיבלת על המהפך?

"אמרו לי שנהייתי צעיר ב-15 שנה אחורה, אם זה ככה אני קונה תספורת כזאת למרות שקשה לי להתרגל. תביני אשתי התחתנה איתי בגלל השיער. איפה תמצאי היום גבר בן 48 עם כל כך הרבה שיער על הראש ובלי שיער לבן? כולם קירחים היום". 

הקולגות מהזמר הים תיכוני, גם פרגנו?

"אני אומר לך, אנשים ראו בן אדם אחר, לא זיהו אותי! הילדים שלי נבהלו חשבו שאבא שוב בן 30".

ומה צחי אמר? הוא מקנא קצת שלא עשו לו גם מהפך?

"צחי זה אישתי השניה, הוא קצת מקנא כן. היה לו השבוע יומהולדת והופעתי לו וזה אז הוא מאד החמיא לי על הלבוש ועל השיער".

ואיך אתה מרגיש לגבי השינוי?

"אני טיפוס שקשה לי לקבל את האופנה החדשה, עשו לי סוג של מויקן בראש וגוונים, אבל את החימצון הורדתי כבר, המזל שלי זה שהשיער שלי גדל מהר. אבל אני בתקופת הסתגלות, דברו איתי עוד חודש נראה מה זורם, אולי אחזור לגוונים של הבלונד".

>> רוצים לעבור מהפך בלי להגיע לאולפן? זאת ההזדמנות שלכם לפנות למומחים

זה ידוע שאישתך דורית לא חובבת פרסום, איך שכנעת אותה להשתתף בתכנית?

"בהתחלה היא פחדה מאד, אבל אמרתי לה 'מה אכפת לך נעשה יחד יום כיף' ובאמת טיפלו בה, פינקו אותה הלבישו אותה, עשו לה תסרוקות. מה רע? כל אשה אוהבת את זה".

ומה אתה חושב על המהפך שלה?

"עשו את אשתי שרון סטון. בכלל המהפך היה יותר בכיוון של אשתי, היא אוהבת ללכת עם סנדלי שורש וטרניגים ביום יום ואני שמח על מה שעשו. אשתי אשה מאד יפה ואני שמח שזה קרה ובסוף היא גם אהבה את זה מאד".

אתה מגדיר את עצמך אדם מטופח?

"אני מטופח ברמות של גבר, אני עומד מול הראי מסתכל והרוב אצלי זה השיער. גבות אני עושה בקטנה לא משתולל עם זה. אבל אני אוהב להתגלח להיראות טוב, לא אוהב את כל הזיפים שכולם הולכים איתם. אני שומר על עצמי ואני נראה די טוב אני חושב".

דורון בחצר (תמונת AVI: mako)
מטופח ברמות של גבר. מירן בימי האח הגדול | תמונת AVI: mako

מה היית משנה בעצמך היום?

"את הכרס שהיא לא קשורה לגוף, אני בחור מאד רזה אבל פתאום יש לי בלון כזה שלא קשור לכלום וזה משגע אותי וזה לא יורד לי".

ומה עם כושר חשבת על זה?

"אני חושב לעשות ונרשמתי כמה פעמים, אבל פשוט מאד הלו"ז שלי כזה מטורף שאני באמת שואל את עצמי איך לאנשים יש זמן לעשות כושר. אין לי זמן לישון, הלוואי שהיה לי זמן. וואלה עכשיו פתחו לי ליד הבית חדר כושר לאנשים כמוני עם אלקטרודות וזה, סוג של חדר כושר שלא מתעלפים בו ממאמץ, זה דווקא יכול להתאים לי. אני לא מהאנשים שרצים בלילה ומזיעים אני אוהב את החיים היפים".

ומה לגבי אשתך דורית? יש משהו שהיית רוצה לשנות בה?

"אני לא הייתי משנה בה כלום, היא אשה יפה מקסימה ומרשימה. יש רק כמה שינויים שהיא צריכה בתחום של הלבוש והאיפור, היא לא אוהבת להתאפר ולהתלבש וזה משגע אותי, היא כל היום בבית עם פיג'מות. אבל אני חושב ש"המהפך" עשתה לה איזה שינוי בחשיבה, פתאום היא רוצה לקנות בגדים ודברים אחרים מעניינים. אחרי התכנית אמרתי לה 'דורית את אשה לא גבר', זרקתי לה את כל הדברים וחידשתי לה את כל הארון"

דורון רואה את הילדים שלו ופורץ בבכי (תמונת AVI: mako)
כבר אז הבנו כמה הוא אוהב את אשתו. מירן מקדיש לדורית שיר בימי האח הגדול | תמונת AVI: mako

אז אתה על תקן הסטייליסט בבית?

"אני כן. גם הילדים שלי הולכים בעקבותיי בסטייל, למרות שהם צוחקים שאני אוהב את הדברים של פעם".

איך אתה מסכם את החוויה?

"דורון מירן חדש חדש חדש קבלו אותי".

"המהפך 2016": כל שישי ב-18:30