תכל'ס - פרסומת לסעמקום

"סעמקום, ככה זה כשאוהבים. כסף". על הסלוגן המחמיא הזה חתומה חבורת "תכל'ס" שלקחה על עצמה את המשימה לנפץ את השקר שמאחורי תעשיית הפרסום בארץ תוך שהיא מעלה על המוקד את החברות שכולנו אוהבים לשנוא בשורה של סרטוני פרסומת פארודיים שזכו למאות אלפי צפיות. הקורבן הראשון - חברת סלקום: הסרטון מתעד מסע לוויה קורע לב, וברגע השיא שלו - בעוד בני המשפחה והחברים ממררים בבכי מעל הקבר הטרי - המנוח מוציא יד מהקבר, שר שיר מרגש כשהקריין מכריז: "אין דבר מרגש יותר מבן משפחה שקם לתחייה. סעמקום מזמינה אתכם להתרגש מהפרסומת, ולנסות להבין מה הקשר של החרא הזה לסלולר". תכל'ס.

תמיד עולה המנגינה

הימים ימי "צוק איתן", משדרי החדשות השתלטו כליל על לוח השידורים, הרשתות החברתיות גועשות ומצב הרוח הלאומי בשפל חסר תקדים. העם זקוק לזריקת מורל ולמשימה התגייסו, ברוח הלהקות הצבאיות שליוו את כל מלחמות ישראל, החברים מ"ארץ נהדרת" בקליפ שכולו הומאז' לימים היפים של הקוקו והסרפן. בין חברי הלהקה הצבאית המאולתרת ליאת הר לב, יעל פוליאקוב, רועי בר נתן ואילן פלד, ואסי כהן בבגד ים, נכנס חזק לתפקיד שלמה ארצי הצעיר.

נעמי סיירוס

מי מאיתנו לא רצתה לפרק את האקס שלה עם מקדחה אחרי פרידה כואבת? לנעמי כפית, הדוסית המטורללת מהסדרה "הבורר", יצא מזה שיר, ולא סתם – אלא כזה שגרף כמעט מיליון צפיות ביוטיוב והתברג לחמישייה הראשונה של הסרטונים הנצפים ביותר השנה. להוציא את עניין הצניעות – די נאמן למקור של מיילי סיירוס.

הישראלי שעשה בריטני

הרבה כבוד בעולם הביאו לנו השנה אמן הווידאו גל וולינץ והקאבר שלו לקליפ של השיר "Hi Brit" של בריטני ספירס. וולינץ, שמגדיר עצמו מעריץ מושבע של הכוכבת, יצר גרסה משלו לקליפ שבה הוא מככב אחד לאחד בתפקיד ספירס, כולל צעדי הריקוד המורכבים, הפוזות החושניות והבגדים המינימליים. הקליפ זכה להצלחה חסרת תקדים בחו"ל, קיבל אזכורים מחמיאים בטיים ובבלוג של פרז הילטון ושני מיליון וחצי איש נענעו לצליליו ביוטיוב.

קופי המקלדות - זאתי

גבר נוסע במכונית, הוא בוכה ועצוב והמצוקה ניכרת בו. לפתע הוא שומע קול וחיוך עולה על פניו, ועד סוף הנסיעה הוא מאוהב. זוהי תמצית הרומן הסוער בין גורי אלפי לבין קריינית ווייז, פארודיה על הסרט "היא" ואחד משלל סרטונים ויראליים של חבורת "קופי המקלדות", שישה חברים שכתבו למיטב תכניות הסאטירה הישראליות והיום משתוללים באינטרנט. כל סרטון שלהם הופך ויראלי תוך כמה שעות, בין היתר בזכות בחירת נושאים מדויקת וגורי אלפי בבגדי אישה.

ההצבעה נסגרה - התוצאות ייחשפו ב-30/12 במשדר סיכום השנה של "חי בלילה"

לכל קטגוריות הפרסשערוריית השנה ברשת | פוליטיקאי השנה ברשת | הסרטון הויראלי הישראלי | הסרטון הויראלי הבינלאומי סיפור השנה

"חי בלילה": פרס סולמית הזהב - 30/12/2014