בימים האחרונים מסתובב לו ברשת סרטון של יו"ר מפלגת "הבית היהודי", נפתלי בנט, כשהוא מחופש להיפסטר תל אביבי, או לפחות למה שהוא מדמיין כהיפסטר תל אביבי. בנט מנסה לשכנע אותנו להתפקד למפלגתו, ובסרטון הוא נראה כמי שמתנצל בכל הזדמנות, גם כשממש אין לו על מה להתנצל.

אז מי עומד מאחורי הסרטון? הפעם בנט הוא רק השחקן, ואנחנו הגענו למשרד הפרסום שבנט נהג לעבוד איתו בעבר וקיבלנו את התשובות הבאות: "ההפקה היא של מטה הבחירות של הבית היהודי, שאני מנהל אותו", מספר לנו משה קלוגהפט, המנכ"ל והבעלים של משרד לייעוץ תקשורתי אסטרטגי "EDK תקשורת".

בנט משגע את תל אביב (תמונת AVI: מתוך חי בלילה, שידורי קשת)
אח שלנו בנט | תמונת AVI: מתוך חי בלילה, שידורי קשת
"המהלך הראשון שלנו היה מחולל 'בנט זה אח', הסרטון היה המהלך השני שלנו וכמובן שיהיו עוד הפתעות", חשף בפנינו קלוגהפט, שבתחילה לא הבין איך הגענו אליו בכלל. ובחזרה לסרטון, לדברי קלוגהפט: "צילמנו בשדרות רוטשילד כאשר רוב האנשים בכלל לא ידעו שמדובר בבנט, הרבה גם היה ספונטני, באנו, צילמנו חמש דקות בבית קפה והלכנו".

 >> עקבו אחרי "חי בלילה" בפייסבוק

לנו נותר לתהות עד כמה באמת הצילומים היו ספונטניים, אז ניסינו לעמוד על ההבדלים בין הסצנות הספונטניות באמת לבין אלה המתוסרטות, כמו הסצנה בה נשפכת כוס אספרסו על שולחנו של בנט והוא זה שמתנצל בפני המלצרית. ביוטיוב אגב, 85% אהבו את הסרטון בעוד שרק 15% לא אהבו, אך הטוקבקיסטים לא כל כך מרוצים מהשר המכובד שרואה את עצמו כמתמודד לתפקיד שר הביטחון וראש ממשלה, ומבזה את עצמו בתחפושת בסרטון מסוג זה. 

"חי בלילה" - ימים ראשון-שלישי ב-23:00