השלג שהחל לרדת בימים האחרונים בצפון הארץ הצליח לשבש לרבים את התוכניות ולא רק לאלו שרצו להגיע לאתר החרמון, שנסגר עקב מזג האוויר הקיצוני. גם התוכנית של משפחת דרור השתבשה, אחרי שהם בילו לילה שלם בצימר בלי חשמל, עם הילד בן השנתיים והאמא שבהריון. 

המשפחה תכננה נופש רגוע בצפון והזמינה לשם כך צימר בנופי גונן, אלא שזמן קצר אחרי שנכנסו לחדר פקדה את האזור הפסקת חשמל. בתיעוד ששלחה המשפחה למערכת חי בלילה רואים את הצימר והאזור כולו חשוך לחלוטין. "אין לנו אורות, אנחנו פה עם ילד קטן, מקלחים אותו בג'קוזי", נשמע אב המשפחה אומר בסרטון, "אין קווי טלפון, אין מקרר, כל האוכל שלנו הולך לפח. כל הצימרים מאוכלסים ואנשים מפחדים לצאת". 

בשעות הבוקר החשמל חזר למקום והמשפחה יצאה לקבלה כדי להתלונן על החוויה המפוקפקת. למרות האירועים, נאמר למשפחה כי הם יפוצו רק על השעות בהן הייתה הפסקת חשמל, אבל בעקבות התערבות מערכת חי בלילה קיבלה המשפחה פיצוי מלא. 

 

מנופי גונן נמסר:
"זו הייתה תקלה שלא תלויה בנו, בשל כוח עליון. כל המערכות - חימום, מיזוג ותאורה - נפגעו כתוצאה מכך, הגיבוי הוא לחירום בלבד. אנו מתנצלים על עגמת הנפש של משפחת דרור ובעקבות כך לקחנו על עצמנו את הפיצוי בסכום המלא עבור האירוח".

מאופיר טורס נמסר:
"מאחר שמדובר במשפחה עם תינוק בן שנתיים שבריאותו יקרה לנו מאוד, החלטנו לפצות את האורחים בשני החדרים - מלוא הסכום ששילמו יוחזר להם, למרות שהמקרה הוא גבולי ולמחרת בבוקר הכל שב על מקומו".