כבר מספר חודשים שעולם התרבות מושבת בגלל משבר הקורונה. כתוצאה מכך, אמני ישראל נשארו בלי עבודה ופרנסה כלל. כעת, רבים מהם מנסים למצוא דרכים חדשות להחזיר את התרבות והמופעים למרות ההנחיות, וחלקם כבר החלו לקיים הופעות בבתים. אז כמה תעלה הופעה פרטית של האמנים המובילים בישראל?

מפגש עם כוכבת הילדים הפופולרית, מיכל הקטנה, יעלה לא פחות מ-2,500 שקלים. במידה ותרצו ליהנות גם מהופעה שלה, תאלצו להיפרד מסכום כפול של כ-5,000 שקלים.

מי שירצה לחגוג יום הולדת לילדיו הקטנים עם יובל המבולבל, יוכל להזמין אותו למופע בן 40 דקות, הכולל את מיטב השירים והקטעים המצחיקים שלו, בעלות של כ-5,000 שקלים.

במידה ותרצו לראות כמה מהזמרים המובילים בישראל, תצטרכו להיפרד מסכום גדול בהרבה. הזמר עידן חביב יוכל לרגש אתכם במשך 30-35 דקות ואפילו 40 אם ייהנה וירגיש בנוח. תמורת התענוג, תצטרכו לשלם כ-12 אלף שקלים

עברי לידר מציע מופע פסנתר אינטימי ללא הגברה ותאורה בסכום של כ-15 אלף שקלים תמורת הופעה בת 40 דקות. הזמר גם מתנה את הגעתו באיסור אכילה בזמן ההופעה. מי שירצה להרים עם עברי לידר במסיבה פרטית ייאלץ לשלם כ-45 אלף שקלים.

כמה תעלה לכם הופעה פרטית של האמנים המובילים? (צילום: מתוך חי בלילה, קשת 12)
עברי לידר - 15 אלף ש"ח להופעה, 45 אלף ש"ח למסיבה | צילום: מתוך חי בלילה, קשת 12

קרן פלס מבקשת סכום של כ-10,000 שקלים, אותם היא מבטיחה לתת לצוות שלה. "להבדיל מאמנים אחרים בתעשייה שמופיעים בשביל להרוויח, קרן באה בהתנדבות מלאה על מנת לספק עבודה לצוות שלה", טענה הסוכנת של הזמרת. "התשלום שאנחנו גובים הוא פשוט תרומה לצוות שלנו".

ומה עם קצת הומור? מי שרוצה ליהנות ממופע סטנדאפ בחצר יוכל להזמין את נדב אבקסיס, שהופיע ביום שבת האחרון בניגוד להנחיות. הקומיקאי דורש להופעה פרטית בבית לא פחות מ-15 אלף שקלים.