אז מורד מ"קינגים" בודק פעמיים ביום מה מצב האקסית שלו, עם מי היא יוצאת ומה הם עושים ביחד - זה כזה נורא? לרגל אחרי האקס בפייסבוק זה אמנם לא בריא במיוחד, אבל זו בגדר התנהגות סבירה של אקסים. שלא כמו הסיפורים האמיתיים הבאים, שאספנו מרחבי האינטרנט:

1. "היא חתכה את הראש שלי מספרי מחזור ישנים והדביקה אותו על פקקי שעם והצמידה לראש המיטה שלה. גיליתי את זה רק כי אחת החברות שלה אמרו לי, ורציתי לראות את זה במו עיניי. היא עבדה במהלך היום ומכיוון שהכרתי את אח שלה, הוא הכניס אותי לדירה כי אמרתי ששכחתי שם משהו. נכנסתי לחדר השינה ופתאום ראיתי את תמונות של הראש שלי על גופים שריריים. נפרדתי ממנה למחרת ומאז היא לא הפסיקה לעבור עם האוטו ליד הבית שלי, לעצור ברחוב ולראות אם האורות שלי דולקים. בשלב מסוים הפסקתי להדליק אורות כי ידעתי שהיא שם. אז היא התחילה להתקשר ולהשאיר הודעות קוליות של נשיפות".

2. "אחרי שנפרדתי ממנה היא השתמשה באיפור כדי להיראות כאילו היא חבולה בזרועות, בצוואר ובפנים, ואז צילמה את עצמה ושלחה לכל החברים המשותפים שלנו כ'אזהרה'".

 3. "הוא התחיל לשלוח הודעות לכל הגברים שהוא חשד שאני עלולה לצאת איתם, וביקש מהם לא להתחיל איתי כי הוא חושב שעדיין יש לו סיכוי איתי. זה קרה לפחות עם 10 גברים שלא הוא ולא אני הכרנו".

4. "היא התקשרה למנהל שלי בעבודה ואמרה לו שאני על סמים, ואפילו שכנעה שתי חברות שלה לבוא לחנות שלי ולשחק אותה כאילו הן עצבניות כי ניסיתי לגעת בהן. למזלי הבוס שלי ידע מה קורה ולא קנה שום דבר מזה".

5. "היא חשבה שאני שוכב עם איזו בחורה במסיבה (שרק עזרתי לה כשהייתה שיכורה), אז היא שכבה עם החבר הכי טוב שלי, פרצה לדירה שלי, גנבה את כל הבגדים שלי וניפצה את כל הכלים. אז היא שלחה לי תמונה של עצמה על גשר ואיימה לקפוץ אם לא אקח אותה חזרה. הוצאתי נגדה צו הרחקה בבוקר שלמחרת".

נערה מדברת בטלפון (צילום: Shutterstock, מעריב לנוער)
"להיפרד? אין בעיה. איפה המספריים אמרנו? | צילום: Shutterstock, מעריב לנוער


6. "היא גנבה לי את המפתחות של האוטו למרות שהייתה שיכורה, וכשניסיתי למנוע ממנה לנהוג היא כמעט דרסה אותי".

7. "היא העירה אותי באמצע הלילה כי הזעתי, והיא חשבה שיש לי איידס. החלטתי להרגיע אותה ולהיבדק, אבל היא האשימה אותי שזייפתי את התוצאות של הבדיקה והתחילה לזרוק עלי צלחות. חצי שנה אחרי זה, כשכבר יצאתי עם מישהי אחרת, היא שלחה לי הודעה שהיא מאמינה לי ושאלה אם הכלבים שלה יכולים לישון אצלי. לא עניתי".

8. "היא ניסתה לקחת ממני דם בזמן שישנתי, כדי לשים במבחנה קטנה שהיא ענדה סביב הצוואר".

9. "הוא הלך קילומטרים על גבי קילומטרים בשלג עד שהגיע הביתה שלי והתחיל לדפוק על החלון. לא הכנסתי אותו, ולמחרת בבוקר שמעתי רעש מכיוון הארון. מתברר שהוא הצליח להסתנן פנימה ולהתחבא. איימתי לקרוא למשטרה והוא ברח. כמה שבועות לאחר מכן הוא שלח לי מייל עם תמונות שלי ישנה. עדיין יש לי סיוטים מלמצוא אותו בארון".

10. "הוא כתב את השם שלי על כל הקירות בחדר השינה, באמבטיה ובסלון, הציע לי נישואין ואז עשה לנו פוטושופ בתמונות חתונה ושלח למשפחה שלי, שלו ולכל החברות שלי. לאחר מכן הוא העלה תמונת אולטרה סאונד לפייסבוק וכתב שאנחנו בהריון. הוא גילח את החתול שלו בצורת ראשי התיבות של השמות שלנו, והשאיר לי מאות מכתבי אהבה – כל זה אחרי שיצאנו לדאבל דייט אחד עם חברים!".

11. "הוא החליף את חומר הסיכה שלנו באקונומיקה".

12. "היא רצתה לברר אם אני בבית אז היא התקשרה לשותף שלי ואמרה לו שהיא דפקה לי את האוטו, וכשרצנו כולנו החוצה לראות האוטו היה שלם ובריא".

13. "היא לקחה אותי לראות הצגה ואז נפרדה ממני כי בהיתי בשחקנית על הבמה".

מספיק להתלונן: עד כמה אתם באמת זקנים?

"קינגים": ימי שישי ב-22:30