כולנו מכירים אותו כפילוסוף שאומר מה שהוא חושב בדרכים ציוריות וקצת ארוכות, אבל עמוק בפנים מסתתר בתוך אייל שני אדם עם המון ידע ותשוקה להנאות. ביקשנו ממנו להרכיב מסלול לטיול שיהפנט אותנו ויגרום לנו להרגיש חום, ובלי להתבלבל הוא לקח אותנו לדרום הרחוק.

אייל בנה מסלול חוויתי ולא שיגרתי שכולל הרבה ירקות (כי אי אפשר בלי עגבנייה טובה), סדנאות וטיולים במדבר האחר והקסום. רוצים לצאת למסע ביחד איתו? כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ "צאו לדרך" ולהתמסר לשיגעון שלו. איך הוא בטח היה אומר: "הטיול הזה זו הנשמה הזועקת שלי מבפנים החוצה", או משהו כזה.

המסלול של אייל שני:

 1. עין יהב

מושב עין יהב הוא הגדול והוותיק ביותר בערבה. יש בו שפע של גידולים חקלאיים  מדהימים. בין סיבוב בגידולי הפלפלים, החצילים וכמובן העגבניות, ניתן למצוא בו גם סיורים מודרכים בכוורות וקטיף עצמי. אם בא לכם גם אפשר לישון שם ולהתחבר לשקט שיש למדבר להציע.

עין יהב (צילום: יערה טל)
צילום: יערה טל

2. נאות סמדר

נווה מדבר אורגני קצת משונה אבל עם המון קסם. בית אומניות, מוצרים אורגניים, יקב, סיורים מודרכים, סדנאות ועוד המון דברים שהשתיקה של המדבר יפה להם. צריך פשוט להגיע כדי להבין מה בדיוק קורה שם. 

3. יטבתה

אל תתבלבלו, לא מדובר רק במקום של השוקו. ביטבתה ניתן למצוא שלל אטרקציות מעניינות. מחי בר ועד הרפת שבפארק יטבתה, יש לא מעט סיבות טובות לעצור בקיבוץ הדרומי.

4. פארק תמנע

נמשיך דרומה וכמובן שלא אשאיר את הפטריות מחוץ למסלול. ופטרייה אחת מרשימה במיוחד ניתן למצוא בפארק תמנע. אבל חוץ ממנה ניתן למצוא בפרק המון מסלולים קצרים יותר ופחות שמתאימים לכל המשפחה ומספקים אווירה אחרת. מומלץ.

5. אילת

טוב, כולם מכירים את בירת הדרום הבלתי מעורערת. אז אם בא לכם קצת רעש אחרי כל השקט שהיינו בו בדרום, אילת תתן לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. סצינת קולינריה מרשימה ואין סוף אטרקציות ייגרמו לכם להרגיש הכי בחו"ל בארץ.

>> גם לכם יש מסלול שווה לפסח? ספרו לנו עליו ואולי תזכו בשובר תדלוק בסך 500 שקל

רוצים לקבל עוד המלצות לטיולים בפסח מהכוכבים של "קשת"? צאו לדרך:

טיול לנווה אילן עם ארז טל | נקודות לפיקניק עם מיכל אנסקי | טיול רומטי ממש עם שאולי ואירנה | להשתטח על קברי צדיקים עם אשר וחני | לפתוח מנגל עם אסתי וראובן | לקרוע את הצפון עם חיים הכט | לטייל ברגוע עם פאולה וליאון | לטייל במקומות היפים בארץ עם יואב לימור | עידו רוזנבלום לוקח אתכם לטייל בדרום