בני כהן, דוברו של מולי ליטבק, מסר בתגובה לשאלות שהפנתה אליו מערכת "עובדה": חברות קולוויז'ן או IMLIVE לא מעסיקות נשים כמארחות - לא בפיליפינים ולא בשום מקום אחר ברחבי העולם. הטענות בעניין יחסי עובד ומעביד או "הפעלת נשים" הן חסרות שחר. מעולם לא התקבלה בחברה שמץ של תלונה על כפייה, כליאה או כל פעולה דומה. מדובר בטענה שקרית והזויה.

קולוויז'ן אוIMLIVE לא הפיקו ולא מפיקות חומר פורנוגרפי, או סרטי סקס וכל טענה כזו היא שקר ברור. האמת היא שקולוויז'ן ו-IMLIVE הן חברות בתחום האינטרנט המייצרות, בין היתר, פלטפורמה אינטרנטית של מפגש וירטואלי המאפשרת לכל אדם - גבר או אשה - מפגש מצולם בוידיאו ברשת האינטרנט, חינם או בתמורה. יש לזכור שבעולם קיימות מספר רב של פלטפורמות מסוג זה – רשתות טכנולוגיות למפגשים וירטואליים, ואתרים זהים נסחרים בבורסת הנאסד״ק בארצות הברית ובבורסה בצרפת.

יודגש כי כל אחד או אחת הבוחר להשתתף במפגש כזה הוא אדם חופשי ועצמאי, אינו מועסק על ידי החברות ויכול בכל רגע נתון להפסיק - בלחיצת כפתור אחת - את המפגש הווירטואלי. כלומר לנתק את הקו או להמשיך, לפי החלטה אישית ועצמאית.

מובן שאם מארחת כלשהי אינה מרוצה מהשימוש בפלטפורמה של החברות נשואות כתבה זו או מהתנאים, היא יכולה מיד לעבור לפלטפורמה מתחרה – העצמאות והבחירה כולן בידה.

החברות מונעות קטינים מהצגה באתר, ומקפידות על החוק