לקראת עליית הסדרה "איך להיות מאושר בשישה שיעורים?" החלטנו ללכת ולבדוק מה עושה את הפיינליסטים של כוכב נולד העונה מאושרים. אמנם היינו מצפים שצעד לפני הגמר, הם יתלו את האושר שלהם בהכתרתם לכוכב הנולד הבא, אבל מסתבר שדברים נוספים מעניינים אותם.
שאלנו את רוני דלומי, ולדי בלייברג ומיי פיינגולד מה עושה אותם מאושרים ואלה תשובותיהם: 

רוני דלומי
רוני דלומי מאוד אוהבת להיות עם האחייניות שלה והרגעים במחיצתן הם הרגעים שעושים אותה מאושרת. מלבד זאת, תמיד ישמח אותה גם לצאת עם החבר'ה וליהנות מהדברים הקטנים של החיים. אבל בסופו של יום, האושר של רוני טמון בעיקר במחיצתן של האחייניות. איזה כיף להן.

ולדי בלייברג
כששואלים את ולדי מה עושה אותו מאושר, התשובה הראשונה שהוא נותן היא הקהל והבמה עליה הוא מופיע- "מאוד חשוב לי שמעריכים את מה שאני עושה. כשיש לי את הערכת הקהל, אני לא צריך כלום. מלבד אהבה. אני פנוי כבר שנה וחצי ואני יוצא בקריאה נרגשת לכל הבנות". אז אחרי הפנייה מלב אל לב, דאג ולדי גם להוסיף את הגורם האחרון שמשפיע על אושרו והוא הבריאות.

מיי פיינגולד
מיי טוענת, שכמעט כל דבר בחיים יכול לגרום לה אושר- "אני נתפסת כאדם מתנשא אמנם, סנובי ואפאטי, אבל זה ממש לא נכון- אני רוב היום שטה לי על עננים ורודים ומבסוטה מהחיים!". אין ספק שורוד הוא הצבע של מיי.