שון טילסון, ג'ו ברגר, איתן קופל, נועה קדמי, דקלה לוי ואמיר כהן - כולם, או יותר נכון השחקנים שמגלמים אותם, התכנסו בסוף השבוע האחרון ב"Frame" כדי לצפות יחד בפרק סיום העונה של "כפולים 2", שישודר הערב ב-21:00 בערוץ 12. רותם אלון פגשה את הקאסט וניסתה לחלץ כמה ספויילרים. איך השחקנים עמדו במבחן? כמו סוכנים טובים. 

"הייתי רוצה שלשון טילסון יהיה ילד", סיפר אנחל בונני על מה שהוא היה מאחל לדמות שהוא מגלם, "זה יהיה נחמד לראות איך הוא קם בלילה". אל ההקרנה הגיעו גם יוסף סוויד, שמגלם את אמיר כהן, יחד עם בת הזוג, עדי שילון. "היא התחתנה עם שחקן", השיב סוויד לשאלה איך שילון מקבלת את הסצנות הרומנטיות שלו במסך, "אבל מה שיותר קשה לה זה שהיא רואה שאתה שומר סוד".

שילון כמובן לא הסתפקה בתשובתו של סוויד והוסיפה: "למזלי בחרו לו נשים נורא יפות ומוכשרות אז זה דווקא סבבה. יש משהו נורא נעים ואסתטי בלהסתכל על הגבר שלך עם נשים יפות. זה היה אמין?", שאלה שילון בגיחוך והוסיפה: "זה לא היה אמין, זה היה לי קשה בטירוף. כל מה שקשור בסדרה הזאת היה קשה".

מי שעשויה לצאת מהעונה הזו עם קריירה חלופית היא עינת שרוף, שמגלמת את שרת האנרגיה. "יכול להיות שזה עשה לי חשק לקריירה פוליטית", אמרה שרוף וסיפרה גם על החיקויים המפתיעים שהיא קיבלה מאז שידור הסדרה. צפו בכתבה המלאה.

"כפולים 2": פרק סיום עונה כפול. הערב ב-21:00 בקשת, ערוץ 12