"כשקראתי את התסריט אמרתי לעצמי, 'משהו טוב קורה פה', אבל לא תארתי לעצמי שזה יגיע למימדים האלה", מספרת כוכבת "כפולים", מגי אזרזר. "מה שקורה ברחוב, שזה כח מטורף שיש לערוץ 2, זה הפרגון - פתאום זה ממש קפץ מדרגה. עשיתי כבר כמה סדרות, אבל עכשיו זו התייחסות אחרת, זה ממש משהו אחר". 

ממה שמגי מספרת, נראה שהיא נהנית גם מחוויית המשחק וגם מחוויית הצפייה כאחרונת הצופות: "בגלל שצילמנו את הסדרה הזאת כל כך מזמן, כבר שכחתי מה היה. בפרק האחרון שהיה, שכחתי שצילמנו סצינה!" היא מודה.

>>לעמוד הפייסבוק של "כפולים"

ההשתתפות ב"כפולים" מספקת למגי ניסיון חדש גם עם ההזדמנות לשחק דמות קצת אחרת: "האמת שאני ממש רציתי לשחק משהו פגיע, אחרי 'בתולות' שהדמות שלי היתה שם נורא נורא קשוחה", היא מספרת, "אני ממש שמחה שניתנה לי ההזדמנות הזאת, כי זה איפשר לי להראות צד אחר שלי. לרב לוקחים אותי לתפקידים מאוד מאוד אסרטיביים".

עוד ב"כפולים":

עם שתי הצגות בתאטרון, "לחנך את ריטה" ו"על אהבה וחברות", לצד "כפולים" שמדביקה אותנו למסך מדי רביעי (21:00), נראה שזה הזמן של מגי לזרוח. אחרי שהפכה לשחקנית מבטיחה - והיא בהחלט הבטיחה - היא מתכננת גם לקיים: "אני מאמינה שאני אשתקע בארץ", אומרת מגי, "מאוד חשוב לי לפתח פה את התאטרון. תאטרון זה בית. בית לסין זה בית". ומה לגבי בית משלה, אתם שואלים? "אני מאמינה שאני ארצה להתחתן ולעשות ילדים בהמשך. כלומר", היא צוחקת, "אני מאמינה שאני ארצה לעשות ילדים ובגלל זה אני אתחתן". 

"כפולים", רביעי ב-21:00