אמש התקיימה הפרמיירה החגיגית של "כפולים" שעתידה לעלות בקשת ביום חמישי הקרוב (21:00), וכבר נמכרה לרשת פוקס העולמית. פגשנו את כוכבי הסדרה על השטיח האדום כדי לבדוק איך הם מרגישים רגע לפני שהיא עולה לאוויר. בין כל היפים והיפות שהגיעו לפרגן לחברים, מצאנו גם את יהודה לוי (מלווה בשלומית כמובן) שפקד את המקום על אף שהוא בכלל מייצג סדרה שתעלה ממש בקרוב אצל הזכיינית המתחרה.

אנחל בונני שלכבודו התכנס הזוג המלכותי אמר בתגובה שהוא ויהודה חברים טובים מאד והם בעיקר צוחקים על זה. שאלנו אותו אם הם גם צוחקים על זה שכפולים נמכרה ל-127 מדינות בזמן שהתכנית של יהודה תשודר רק בארץ (נכון להיום), והוא הודה שהוא מתגרה בו על המכירה לחו"ל כל הזמן.

כידוע "כפולים" עוסקת בחמישה ישראלים שמגלים בוקר אחד שהם חשודים בפרשת חטיפה המיוחסת למוסד, מה שהוליד באופן מתבקש את השאלה האם השחקנים עצמם היו מתגייסים לשירות לו המוסד היה מציע להם? אניה בוקשטייין המגלמת בסדרה את אסיה, עולה צעירה מרוסיה שמאד מתלהבת מהבאזז שמביאה עימה הפרשה, ענתה לנו בתגובה שהיא לא פוסלת שום דבר: "תלוי כמה היו משלמים", בעוד ישי גולן טען כי למרות ההקבלה המתבקשת, שחקנים הם האנשים הכי פחות מתאימים לתפקיד. על השאלה איזה דרכון זר הם הכי היו רוצים לנכס לעצמם ענו השחקנים תשובות מגוונות: מגי אזרזר ציינה שהיא חושקת בדרכון ספרדי "כדי להיות קרובה לאלמדובר", בעוד מיקי לאון ואניה בוקשטיין ענו מבלי להסס: "דרכון אמריקאי".

עוד ב"כפולים":

"כפולים" - חמישי, 21:00