אמה ליפמן (צילום: מתוך "כפולים", קשת)
לא היתה בדירה שלה כבר כמה זמן. אמה ליפמן | צילום: מתוך "כפולים", קשת

"ראית 'כפולים' ברביעי?" -- "וואי, איזה מטורף היה בסוף כש.." -- "אל תגלו לי עדיין, עוד לא ראיתי!!" - אם גם השיחות שלכם וסביבכם נשמעות ככה לאחרונה, כנראה שאתם לא לבד. מטבע הדברים, מה שרץ על המסך ומדובר בעל פה מגיע גם לאינטרנט, ואם תיכנסו לפיד הטוויטר או הפייסבוק שלכם ברביעי בערב, כנראה שתקבלו אוברדוז רציני של המילה "כפולים". 


לגולשת בר זה גרם לתהות בנוגע לשאלות ברומו של עולם. בינתיים, בפייסבוק, הגולש גיא גולד הוטרד מסוגיה אחרת: הוא חושב שאמה ליפמן לא מבטאת את עצמה מספיק.

אמה ליפמן, קווים לדמותה#כפולים

Posted by Guy Gold on Wednesday, November 18, 2015

לעומת אמה ליפמן, לנטלי אלפסייה בהחלט יש הרבה הבעות פנים למגוון רחב של רגשות מוחצנים. נראה שזה גרם לגולש יוסי לחוות הזדהות איתה מעומק ליבו - ואולי גם מעומק בטנו - בייחוד אחרי כמעט שעתיים של פרק כפול שלא איפשרו לו לזוז מהספה.

גברת נטלי אם את חושבת שלך יש פיפי מרוב המתח מהמפגש עם עומר את טועה!בחיים לא הייתי במתח ככה מאז לגעת באושר#כפולים

Posted by Yosi Sharifi on Wednesday, November 4, 2015

לגולשת הבאה מגיע כיף גבוה: היא צילמה את עצמה במתח לקראת "כפולים" עוד לפני שזה היה פופולארי. אגב, אם אתם רוצים לראות את הפרק האחרון של "כפולים" לפני כולם, בהקרנה סודית ביותר - תצטלמו כמוה ותתייגו #כפולים. כל הפרטים כאן.אז מי החשוד האהוב עליכם בסדרה? אמה, נטלי, בני, אסיה או שון? שלושת הגולשים הבאים ללא ספק בחרו את הדמות האהובה עליהם ב"כפולים", והם לא מתביישים להראות את זה.

Angels watching Angel @angelbonanni33 #כפולים

Posted by Oz Vidal on Wednesday, November 4, 2015

זה התחיל מהשקה כפולה, המשיך לעוד פרק כפול, ואחר כך הגיע מרתון מרובע. היו כמה אנשים שכל הכפילויות האלה הצליחו לבלבל אותם - ואחד מהם הוא כנראה הגולש הבא. אז מי בא לצפות בפרק חטוף של חטופים?בחזרה לנקודה שגיא גולד העלה קודם: מצאנו את הבעת הפנים הנוספת של אמה ליפמן. היא הסתתרה בלונדון כל הזמן הזה. מזל שגם שם אפשר לראות "כפולים", ב-makoTV.

אורנה סלינג'ר, הלא היא אמה ליפמן, שלחה לנו תמונה שלה במתח לקראת ההקרנה של הפרק האחרון של כפולים (ותסכימו איתנו שמעולם לא...

Posted by ‎כפולים‎ on Monday, November 23, 2015

חוץ מזה, גם הדירה של אמה מוסרת ד"ש. אמה אמנם לא היתה שם הרבה זמן (היא עסוקה ורחוקה, אי שם בזולה של הבוסית המסתורית שלה באמצע המדבר), אבל יש אנשים אחרים ששומרים לה עליה בינתיים.

מצחיק לשבת לראות סדרה ופתאום לראות את הבית שלך בטלוויזיה...מפתיע כמה שזה מפתיע 󾌴אז כן... צילמו אצלינו לפני שנה+ אבל שינו את כל הבית וכל כך הרבה דברים קרו  מאז ששכחנו מזה לגמרי!#כפולים

Posted by Sivan Kviatek on Friday, October 30, 2015

ריגול זה הנושא החם עכשיו על המסך, אבל אם תשאלו את עמוד הפייסבוק של הטלוויזיה החינוכית, שדואג תמיד להזכיר לנו מי היה שם ראשון - משינה כבר שרו את זה קודם. באקט רומנטי במיוחד, הם הקדישו לנו בפייסבוק את אחד השירים האהובים עלינו של משינה, "בלדה לסוכן כפול". פייר? התרגשנו.

עיזבו אתכם מיהודה לוי וישי גולן. יוסף יוסף האיום הוא הדבר האמיתיכפוליםהמדרשה

Posted by ‎חינוכית‎ on Monday, November 23, 2015

לסיום, מבט על פיד הטוויטר של רביעי ב-21:00 - גם אתם מרגישים שאתם רואים... כפול? והנה גם הגולש דניאל, עם תשובה לשאלתה של הגולשת בר מלמעלה.


צילום: צילום מסך מתוך Twitter

עוד ב"כפולים":

"כפולים", רביעי ב-21:00