פרשת דודו טופז הסעירה מדינה שלמה כאשר לפני קצת יותר מעשור התברר שהבדרן והשחקן שילם לעבריינים כדי שיפגעו פיזית בבכירים בעולם הטלוויזיה. אחרי שמעשיו התגלו, הוא שם קץ לחייו בכלא.

במרכז סדרת התחקירים החדשה "חשיפה" שתשודר מחר (ראשון) אחרי החדשות בקשת 12, יביא חיים אתגר גילויים חדשים בפרשה. הפרק שיפתח את סדרת התחקירים, "חקירה באפלה", מתחיל באותו הרגע שבו סדרת התקיפות נגד אנשי הטלוויזיה יצאה לדרך.

הערב התארח אתגר בחדשות סוף השבוע וסיפר על הגילויים החדשים בפרשה. "אנחנו נתחקה אחר מה שקורה באותם רגעים, דרך החקירות והתקיפות ונציג חומרים שמעולם לא נחשפו – הקלטות, תמונות וצילומי וידיאו שייחשפו מחר לראשונה", אמר. "נעקוב אחר אותה חקירה, אחר הפיצוח המשטרתי ונשמע עדויות שניתנות לראשונה".

אחת מאותן עדויות שייכת לשירה מרגלית, שכיהנה אז בתפקיד בכיר בזכיינית רשת. מרגלית הותקפה על ידי הבריונים ששלח טופז, והיא הייתה אחת משלושת הדמויות שהותקפו בסך הכל. בנה היה עד לתקיפה החמורה.

"אמא לקחה אותי מחבר בשבע, שבע וחצי בערב. אני זוכר שנכנסנו בשער, יש כמה מדרגות עד הדלת הראשית. הייתי ילד קטן ורצתי למעלה, היא הייתה עסוקה בטלפון", סיפר בנה של מרגלית. "תוך כדי שהיא סוגרת את השער אני מסתובב ומסתכל עליה, ופתאום בשנייה אחת, אני רואה את השער נפתח לכיוון הנגדי. עוד לפני שאני מספיק להבין מה קורה, אני רואה מישהו ענק".

"מישהו פשוט אמר לי 'סליחה?', הסתובבתי, הוא שם לי גז פלפל בעיניים אז לא ראיתי", אמרה מרגלית. "ואז הוא נתן לי בוקס, אני זוכרת שהגנתי על הפנים, אני זוכרת שאמרתי 'מה קרה?'. ואז הוא נתן עוד בוקס. התעלפתי בכניסה לשער".

"ראיתי אותה מקבלת שני אגרופים לעין ונופלת בכניסה האחורית לבית. הלכתי לשם, ראיתי את זה שתקף אותה עושה לידי צעדים כדי להפחיד אותי", שחזר בנה של מרגלית. "נכנסתי לסלון והתחלתי לצרוח ולבכות, אף אחד לא הבין מה אני רוצה כי לא הצלחתי לדבר. פתחתי את הדלת וראיתי אותה שם על הרצפה".