העונה התשיעית בפתח ואל הנבחרת המכובדת מצטרפים שני קומיקאים ושחקנים גדולים - ערן זרחוביץ' ורועי בר נתן. בתפקיד אורח: ירון ברלד. את השלושה אי אפשר היה לפספס בשנים האחרונות בטלוויזיה. כל מה שהיה מצחיק - הם היו שם. ברוכים הבאים

 
ערן זרחוביץ'

ערן זרחוביץ' הוא שועל ותיק ב"ארץ נהדרת". הוא ישב בפרלמנט של שאולי, הוא ראיין את בכירי הממשלה כרזי ברקאי ועוד. זרחוביץ' הגיע מהרדיו, שם שידר עם שרון טייכר את "ציפורי לילה מנקרות" בגלי צה"ל ואחר כך את "תכנית הערב" ברדיו תל אביב. עד היום הוא ברדיו בתכנית "חותרים למגע".

הוא השתתף בתכניות טלוויזיה רבות ומגוונות כמו "שינויים בלוח השידורים", "מעצר בית", ו"מסודרים". זרחוביץ' היה שותף לכתיבה של "מסודרים", שזכתה בפרס האקדמיה.

זה לא היה התסריט הראשון שלו. הוא כתב לתכניות טלוויזיה קומיות כמו: "ראש גדול", "המופע המרכזי", "החטא ועונשו", וגם ל"ארץ נהדרת".

רועי בר נתן

רועי בר נתן הופיע לראשונה בטלוויזיה בתכנית המיתולוגית "קריאת כיוון" – ומאז לא הפסיק להופיע על המסך הקטן, על במות התיאטרון ובקולנוע. הוא השתתף בתכנית המערכונים "דומינו" לצד קומיקאים כמו אסי כהן ורותם אבוהב. הוא השתתף בתכניות טלוויזיה רבות ומצחיקות כמו "ערב אדיר", "שידורי המהפכה", "בצפר", "מה נסגר" ובתכנית "שולץ", בה שיחק את הקואצ'ר של כל המפורסמים. בר נתן השתתף גם בפסטיגלים, הנחה את פסטיבל שירי הילדים ודיבב ב"מ.ק 22".

ירון ברלד, ארץ נהדרת (יח``צ: עודד קרני)
בובה של ברלד | יח``צ: עודד קרני
בהופעת אורח - קבלו את ירון ברלד

אל העונה החדשה מצטרף בתפקיד אורח - ירון ברלד. סטנדאפיסט וחקיין שלאורך השנים הופיע בתכניות טלוויזיה ורדיו. הוא שידר לצד זרחוביץ' וטייכר ברדיו וגם הופיע בפינה קבועה בתכנית שלהם "שינויים בלוח השידורים". בשנה האחרונה הופיע בערוץ הספורט בתכנית "בובה של לילה" וידוע בחיקויים של נאור ציון, רון קופמן והסייף האולימפי ירון חתואל.

>>תעשו לייק ולא תפסיקו לצחוק

>>תמונות מאחורי הקלעים של הפרומו ראיתם?