הערב זה קורה: העונה החדשה והתשיעית של ארץ נהדרת חוזרת למסך. רגע לפני שיוצאים דרך, התארח הבוקר יובל סמו בתכנית הבוקר של קשת. "הצטרפתי לארץ נהדרת ב-76, יחד עם אולסי פרי", נזכר סמו, שמסרב לגלות אילו דמויות חדשות מחכות לנו העונה: "אולי נפתיע עם גולדה מאיר".

השנה, בנוסף לצוות הוותיק והקיים, נקבל חיזוק בדמויותיהם של רועי בר נתן וערן זרחוביץ' שמצטרפים לפאנל התכנית. יואב לימור, מנחה תכנית הבוקר, ביקש לדעת האם נעשו מאמצים מיוחדים לעזור לשניים להשתלב. "אני מניח שעשו להם כמו שעשו לי - הכניסו אותי לאקווריום ענק והבטיחו מים חמים אבל לא היה. אבל החיקוי יצא טוב בסוף". עונה סמו, שמסרב להיות רציני.

יובל סמו מתוך מערכון ארץ נהדרת בבני ברק (צילום: יעקב כהן, בחדרי חרדים)
לא התייחסו בהומור. יובל סמו חרדי | צילום: יעקב כהן, בחדרי חרדים

"היו המון אירועים השנה, וקצת צובט בלב שלא היינו באוויר כל הזמן הזה, אבל גם השנה כמו תמיד, אנחנו לוקחים את זה הכי רחוק שאפשר. אין מעצורים" אומר יובל ומתייחס בין היתר ליום הצילומים שנערך בחודש שעבר בבני ברק, בו סמו היה מחופש לאברך ונתקל בתגובות קשות מהצד החרדי: "היה לי עצוב שהם לא לוקחים שום דבר בהומור. צחקנו על כל המגזרים ועל כל התרבות הישראלית וחבל לי שהם לא לקחו את זה בצחוק". מסכם סמו את החוויה.

אז מה בכל זאת מצפה לנו בעונה החדשה של ארץ נהדרת? "לא רוצה להגיד", עונה סמו ומוסיף: "אולי יהיו חיקויים של דליה מזור ובארט סימפסון". צפו בראיון המלא מתוך תכנית הבוקר של קשת

היום הם חוזרים! ארץ נהדרת, ימי שני, 21:15

>>תעשו לייק ולא תפסיקו לצחוק