העונה החדשה של ארץ נהדרת עוד מעט מתחילה ולכם יש הזדמנות לצפות לפני כולם במערכון מיוחד שצילמה מערכת התכנית לכבוד הנאום המרגש שנשא דן כנר בטקס לציון יום השנה לאסון הכרמל.

בואו להיות חברים של ארץ נהדרת בפייסבוק

למי שהפסיד, אלו עיקרי הדברים: במהלך טקס הזיכרון לחללי אסון הכרמל, היה רגע אחד שגרם להרמת גבות ואי נוחות בקרב יושבי הטקס.

"האנדרטה הוקמה ביוזמתו של בנימין נתניהו... אני מתכבד להזמין את הראשון שהבין את גודל האירוע, רתם את כל הגורמים בארץ ובעולם לסייע בכיבוי השריפה ומאז דואג ללא ליאות למשפחות. ראש הממשלה בנימין נתניהו", כך הזמין המנחה דן כנר את נתניהו לשאת את דבריו.
פוליטיקאים ואנשי ציבור התקשרו להישאר אדישים לנאום השבחים של כנר והביעו את דעתם בנושא. כך למשל בחר ח"כ איתן כבל להתייחס במליאת הכנסת בדרך צינית במיוחד לאופן בו הציג דן כנר את ראש הממשלה נתניהו, בטקס לציון שנה לאסון הכרמל. "שיערך שחור ושופע, אתה מכדרר מהר יותר ממסי, אתה קופץ גבוה יותר מג'ורדן", אמר.

גם מערכת ארץ נהדרת התקשתה להתעלם מאותו נאום מרגש והחליטה לשלוח את דן כנר לסכם עבורכם עוד מאירועי השבוע שחלף ובכך חשף פרטים חדשים על פועלו של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו. לא לפספס

 רוצים עוד? בואו להיות חברים של ארץ נהדרת בפייסבוק