הערב ב"ארץ נהדרת" (רביעי, אחרי החדשות בקשת 12) נדיר האקרמן ודידי מחברת WEBOS מגיעים לעשות עסקים עם אגדת הכדורסל - מיקי ברקוביץ'. רק שלא בטוח שהם הגיעו מספיק מוכנים לעסקה, כי מספר 9 האגדי דווקא הצליח לבלבל אותם ואולי מי שייצא הכי מרווח מהעסקה זה הוא בעצמו?

"מיקי אתה יודע מה זה NFT? זה הדבר הבא, שהוא עכשיו". זה מה שאמר מנכ"ל ומייסד חברת ההייטק המצליחה בישראל והוא המשיך כשהוא מתייחס לסל של אגדת הכדורסל שהביא לנו את גביע אירופה בשנת 81'. "אנחנו רוצים לקנות ממך את הסל הזה, אנחנו רוצים אישור שהסל הזה הוא שלנו".

בשלב הזה ברקוביץ' קצת נבהל אבל נציגי WEBOS המשיכו בחתירה לעסקה, "הסל נשאר שלך ושל מוטי כמובן, אנחנו רק הופכים אותו ל-NFT שאתה יודע מה זה, כי כולם יודעים מה זה. אנחנו רק רוצים את הזכות להפוך את זה לנכס דיגיטלי כמו המונה ליזה. לא זאת לא דוגמה טובה כי מהמונה ליזה יש רק אחד. יותר כמו קלף כמו סופרגול, או במקרה שלך סופר-סל. לי רק יש את הזכות לקחת את זה ולהישאר זה שיש לו את הזכות". אנחנו לא דואגים לברקוביץ' שהבין בדיוק מה קורה והעמיד את צוות הייטק המבטיח במקום וענה להם. "תגידו, אתם בכלל יודעים מה זה NFT?". פייר, אנחנו נצפה היום בפרק כדי להבין בעצמנו.