נגיף הקורונה הגיע באופן רשמי לישראל, עם שניים מנוסעי "ספינת הקורונה" שנדבקו במחלה ומאושפזים בבידוד בתל השומר וכ-160 תלמידים שנמצאים בבידוד ביתי אחרי שבאו במגע עם קבוצת צליינים דרום קוריאנית שביקרה בארץ. מכיוון שקיים חשש אמיתי שהנגיף יתפשט בארץ והבהלה הולכת וגוברת, ארץ נהדרת (הערב, אחרי החדשות, ערוץ 12) בחרה לעשות מעשה והקימה עמדת חירום למען האזרחים המודאגים.

את העמדה איישה אחות "מוסמכת" אותה גילמה הקומיקאית גיה באר גורביץ' והמפגשים ההזויים שלה עם העוברים והשבים תועדו בעדשת המצלמה הנסתרת. זוג אחד שהתעניין בנעשה במקום, נשאל על ידי האחות האם הוא מחזיק ברשותו טלפון תוצרת סין. כשהסתבר שכן, גערה גורביץ': "את מסתובבת עם טלפון סיני? לכי תדעי מה שמים לך בפנים, הם מעבירים את הקורונה בוואטסאפ".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של ארץ נהדרת

"אקח את הטלפון לשבוע, הוא יהיה בבידוד ואתן לך טלפון אחר", הודיעה האחות ונתנה לאזרחית טלפון ישן ופרימיטיבי, "זה אחלה של מכשיר, נא לא לפתוח וירוסים. את צריכה לזכור את המספר שלך ושל הילדים, פה אין וואטסאפ אז אי אפשר להידבק".

האחות לא הסתפקה בזה, והציעה לזוג גם מסכות מגן. כשהשניים לא התרצו ממסכת הבד הפשוטה, היא שלפה את התותחים הכבדים: מסכת גז מפלצתית וקסדת מגן של רתך. איך הגיבו השניים? המערכון המלא הערב.