הערב (רביעי, אחרי החדשות, ערוץ 12), ארץ נהדרת פותחת את העונה ה-17 שלה, וכל הדמויות האהובות, כולל כמה דמויות חדשות ומפתיעות, יצטרפו לחגיגה הגדולה. בנימין נתניהו, בני גנץ, אביגדור ליברמן ושאר פוליטיקאי ארצנו, יישבו מסביב השולחן ויידרשו להסביר לנו איך הגענו למערכת בחירות שלישית בתוך פחות משנה.

אבל לא רק פוליטיקה מחכה לנו בערב החד הפעמי שמכינים בארץ נהדרת. באולפן יתארחו גם עדן בן זקן ההריונית, צביקה פיק אחרי הקאמבק המפואר שלו על בימת הפסטיגל והזמרים חנן בן ארי וישי ריבו, שיגיבו על הטור של גל אוחובסקי שעורר סערה גדולה בעולם המוזיקה.

חנן בן ארי וישי ריבו (צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12)
חנן בן ארי וישי ריבו | צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12
טל פרידמן בתור צביקה פיק (צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12)
גם טל פרידמן פה, והפעם כצביקה פיק | צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12

אחרי שזכה שלשום בפרס גלובוס הזהב והודה בעברית מעל הבמה לרעייתו, דניאלה פיק ("תודה, גברת!"), הבמאי קוונטין טרנטינו יגיע גם הוא לאולפן ויחשוף עוד כמה מילים חדשות שלמד בעברית, כמו למשל "כלב אוהב מיץ תפוזים שלך".

קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק (צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12)
קוונטין טרנטינו ודניאלה פיק | צילום: מתוך ארץ נהדרת, קשת 12

הרב הראשי הספרדי לישראל, הרב יצחק יוסף, חולל שלשום סערה גדולה כשטען שהעולים מברית המועצות לשעבר הם "גויים שונאי דת, לא יהודים בכלל" שהועלו ארצה כדי להחליש את כוחן של המפלגות החרדיות. אירנה תתייצב הערב מול המצלמות ותגיב להתבטאות הגזענית של הרב. "אני הולכת לפתוח כזה פה, שהסופה תתחבא באוטו עד שייגמרו הדברים שיש לי להגיד", מבטיחה אירנה, "קפץ לי הקוף ואלף בננות לא ירגיעו אותו".