עלילות "מושב חופנים" בתכנית "ארץ נהדרת", נמשכו אמש (מוצ"ש) בערוץ 12. הפעם, כיכבו בו הכלבים של אנשי המושב, כשאירוע מרגש נרשם בהמלטת הכלבה של משפחת טורטל, קלואי. הזוג חי וספיר דנטס, יחד עם שני ילדיהם, עקבו מקרוב אחרי המאמצים של חיית המחמד וניסו, כהרגלם, לנחש מי האבא.

תמונה של הסצינה הזו, עלתה אתמול גם לחשבון האינסטגרם של לא אחרת מאשר המעושרת, לאה שנירר. הסיבה: השחקנית שמגלמת את לוריאל, בתם של הזוג טורטל, היא בתה של לאה, מיה שנירר. האמא הגאה העלתה תמונה כדי להשוויץ בטאלנטית הצעירה והתגובות, מן הסתם, היו מפרגנות ביותר. בכל זאת, לא כל יום מופיעים על המסך לצד אסי כהן ועלמה זק.

�� מיה לוריאל שנירר הערב בשעה 21.00 הפרק השני , ״ארץנהדרת״ קשת ערוץ 12 @assicohen @flamingokids_

A post shared by Lea Schenirer (@leaschenirer) on

במערכון, אגב, נדרשה מיה שנירר לקבוע בנחרצות: "נראה לי עקצו אותנו, בטח האבא לא גזעי", וביצעה את הנאמבר שלה בקור רוח, שעובר כנראה בגנים. אנחנו לא נתפלא אם בעוד כמה שנים היא תהיה כבר כוכבת גדולה, אבל בינתיים נוכל ליהנות מהכישרון הצעיר בהמשך עלילות המושב הלא שגרתי, על המסך של קשת 12.

בראיון ללירון ויצמן ב"אחת שיודעת", סיפרה מיה על השינוי בגישה שלה כלפי עולם הטלוויזיה. "השתנתי וגיליתי שאני אוהבת את המצלמה", היא שיתפה והוסיפה: "אני רוצה להיות שחקנית, פחות דוגמנית. אני יותר אוהבת לשחק דמויות אחרות מאשר להיות מול המצלמה ולא לומר כלום. להיות אני עצמי כל הזמן זה לא להכיר דמויות חדשות".

עוד ב"ארץ נהדרת":

"ארץ נהדרת": מוצ"ש אחרי החדשות, בערוץ 12