אודי כגן נכנס לתודעה בזכות סדרת הרשת "משיח" שכתב ושיחק את כוכב הסדרה. לאחר שהסדרה הצליחה בגדול, לוהק כגן לארץ נהדרת בעונה ה-12 כשחקן אורח ובעונה ה-13 כבר נכנס לנבחרת באופן רשמי. בין לבין אודי לקח חלק בפאנל של "גב האומה".

הוא למד במגמת תאטרון בתיכון ושם הכיר את דנה פוליג שלימים תכתוב איתו את "משיח". במקביל החל ללמוד מוסיקה בבית ספר "רימון". לאחר הצבא החל ללמוד בבית הספר לקולנוע "מנשר לאומנות". מעבר לתפקידיו בארץ נהדרת וגב האומה שיחק כגן בסדרה "החדש של עומרי גורדון" ובערוץ הילדים בסדרה "אלישע". ב-2017, "משיח", סידרת האינטרנט בכיכובו תעלה על מסך הטלוויזיה ב"קשת"

כיכב על המסך. אודי כגן (צילום: פיסבוק)
צילום: פיסבוק

פיניש התחיל יחד עם מריאנו בפינת ההומור בתכנית "הראשון בבידור". במקביל, הצמד העלה מופע סטנד אפ בשם "אלי ומריאנו עוברים על הצחוק", איתו הופיע גם בחו"ל. 

הוא המשיך בטלוויזיה עם "אחלה סרט" ו"לא נפסיק לצחוק". אחר כך אלי הופיע גם בתכניות "אלי נגד העולם" ו"הדרבי הגדול". כשהגיע לארץ נהדרת, נדמה היה כי יש דמויות שפשוט נולדו בשביל שיגלם אותן.

במקביל להשתתפות ב"ארץ נהדרת", פיניש גם הופיע בסדרות הדרמה "חדר מלחמה", ו"לא הבטחתי לך". בסרט "זוהי סדום" הוא שיחק את דמותו האגדתית של ה"מאליכ של סדום" עם הפאה המפורסמת.

אלי פיניש (צילום: רפי דלויה)
צילום: רפי דלויה

את דרכו הקומית החל ערן זרחוביץ' (זרחו) כשכתב לתכנית הטלוויזיה "המופע המרכזי", אז גם הגיש לצידו של שרון טייכר, את התכנית "ציפורי לילה מנקרות" בגלי צה"ל. בסופו של דבר עזבו השניים את התחנה הצה"לית ועברו לרדיו תל אביב שם תפסו את מקומם של שי ודרור.

מעבר להיותו שחקן אלוף, זרחו הוא גם תסריטאי מוכשר וכתב בין היתר ל"ארץ נהדרת" (עוד לפני שהצטרף כחבר לקאסט), ערב אדיר, עליה השלום ואפילו לסדרה "ראש גדול" בערוץ הילדים.

המשחק בחייו של זרחו קיבל תפנית משמעותית כששיחק את דמותו של ארז קליינר ב"מסודרים", ולאחר מכן הנחה לצידו של שרון טייכר את "היכל התהילה" בערוץ ביפ.

לאחר מכן שיחק זרחו כאורח ב"פיג'מות", הגיש שוב עם טייכר את "שינויים בלוח בשידור" בערוץ 10, ובעונתה השמינית של "ארץ" הצטרף כאורח מוצלח שהפך לחבר קבוע בתחילת העונה התשיעית, ומשם המשיך לתפקיד אמציה ב"פרלמנט".

ערן זרחוביץ' באולפן (צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת)
מתוך "היום בלילה" | צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת

במקביל לצבירת קילומטראז' מרשים על הבמה בארץ ובחו"ל במופע משותף עם אלי פיניש, הגיח מריאנו אידלמן לטלוויזיה בפינה קבועה אצל דודו טופז. לאחר מכן הוא הגיע לתכניות "הדרבי הגדול", "שבתות וחגים", ו-"לא נפסיק לצחוק". 

לאחר מכן הופיע מריאנו גם בסרטים "אהבה קולומביאנית" ו"סוף העולם שמאלה". הוא שיחק בתפקיד דרמטי בסדרה "על קצות האצבעות" והחל משנת 2007 הוא משחק בסדרה "עבודה ערבית". החל מ - 2003 הוא מככב ב"ארץ נהדרת" והוא לא מתכוון ללכת לשום מקום, וטוב שכך.

מריאנו אידלמן (צילום: אמיר מאירי)
צילום: אמיר מאירי

רועי בר נתן הופיע לראשונה בטלוויזיה בתכנית המיתולוגית "קריאת כיוון" – ומאז לא הפסיק להופיע על המסך הקטן, על במות התיאטרון ובקולנוע.

הוא השתתף בתכנית המערכונים "דומינו" לצד קומיקאים כמו אסי כהן ורותם אבוהב. הוא השתתף ב"ערב אדיר", "שידורי המהפכה", "בצפר", "מה נסגר" ובתכנית "שולץ", בה שיחק את הקואצ'ר של כל המפורסמים. בר נתן השתתף גם בפסטיגלים, הנחה את פסטיבל שירי הילדים ודיבב ב"מ.ק 22".

הריאיון המלא עם רועי בר נתן (צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת)
מה יש לו להגיד על העונה החדשה של "ארץ נהדרת"? | צילום: מתוך היום בלילה, שידורי קשת

אחרי הבלחות קומיות ב"המצב", "החיים זה לא הכל", "שמש", "8 דקות ביום" של עוזי וייל, וגם תפקיד בסרט "חוכמת הבייגלה", עלמה זק ביססה את מקומה בתעשיית הקולנוע וטלוויזיה. 

מעל הכול, עלמה גם הוכיחה שהיא עשויה מחומר מיוחד. עלמה הופיעה בסדרות הדרמה "בטיפול", "לא הבטחתי לך", "עד החתונה", וב"פלפלים צהובים" לצד העשייה הקומית ב"ארץ נהדרת". גם לקולנוע עלמה הגיעה ושיחקה בסרטים המצליחים  "זוהי סדום" ו-"הערת שוליים".

עלמה זק (צילום: רונן אקרמן)
צילום: רונן אקרמן

יובל סמו התגלה כצלע שלישית של שלישיית "פרוזאק" ומיד עשה את דרכו לפריים טיים של ערוץ 2 בתוכניות של דודו טופז ואדיר מילר. 

בין לבין הוא עשה תפקידים על בימת התיאטרון ואפילו כמה תפקידים בקולנוע ("יוסי וג'אגר"). לאחר מכן כיכב סמו גם בתכנית הקאלט "הרצועה" בשלל דמויות קלאסיות. 

כשיובל קיבל את תפקיד הטייס שמחפש כוסיות בסדרה "החברים של נאור" הוא הוטס מיידית לפאנל של ארץ נהדרת ומאז אי אפשר להתעלם ממנו. בשנה האחרונה סמו הוא כוכב סדרתה הילדים "אלישע".

 

יובל סמו (צילום: עודד קרני,  יחסי ציבור )
צילום: עודד קרני, יחסי ציבור

את ליאת הר לב פגש העולם לראשונה ברעננה, שם נולדה, ומשם גם נכנסה היישר אל השירות צבאי שלה, אותו העבירה כמדריכת חי"ר.

 עם סיום השירות, נרשמה ליאת ללימודי משחק בניסן נתיב, אותם סיימה ב-2004, ומשם ישירות להצגות "השתיקה", "הצמא והרעב" ו"אונור".

את הקריירה הטלוויזיונית שלה החלה ב-2006 ששיחקה את תרצה בסדרה "חברות הכי טוב" שמבוסס על המחזה של ענת גוב, ושנה לאחר מכן בסדרות הילדים "הפיג'מות" ו"המובילים".

את הפריצה המשמעותית שלה עשתה ליאת ב"רמזור" שם שיחקה את טלי, אשתו של אדיר מילר, מירי, ולאחר מכן המשיכה כמו גדולה ל"חשופים", "סרוגים", "הבורגנים" ועוד.

אל הנבחרת של ארץ נהדרת, הצטרפה ליאת ב-2012, אחרי מספר תפקידי אורח בשלהי "מחאת האוהלים", ולאחר מכן נכנסה כחברה קבועה והפכה לאירנה, אשתו הבלתי נשכחת ("מה זה, יענו זה הקאנון?!") של שאולי.

 

צילום: פיני סילוק (צילום: פיני סילוק)
ליאת הר לב לישראל היום | צילום: פיני סילוק

הנבחרת בלי קיציס זה כמו מדינת ישראל בלי חום ולחות. הקומיקאי והסטנדאפיסט שמשמש כגננת של חבורת הילדים המופרעים בארץ נהדרת עבר בהרבה מאוד מקומות לפני שהגיע לומר לכם "יש לנו ארץ נהדרת". 

ברזומה שלו יש כתיבת בדיחות במדור הוותיק "ציפורה", פינה קומית בתכנית של רפי רשף, משרה בכירה במשרד פרסום, 3 עונות הזויות של "חלומות בהקיציס" כשלצידו מתפרע טל פרידמן ואפילו חיפוש דור חדש של קומיקאים ב"אקדמיה לצחוק".

ב"זוהי סדום" קיציס יצא מדמות המנחה ושיחק את אלוהים. בפרק האחרון של העונה השמינית - קיציס עשה זאת שוב ושיחק את הנסיך וויליאם.

קיציס ופרידמן המשיכו לשתף פעולה בסדרה "מעצר בית", בה הם שיחקו שני כוכבים שנתונים במעצר בית עד אשר תתבהר פרשת החקירה בה הם מעורבים, ובסדרה "גם אנחנו רוצים תכנית תחקירים", בה השניים מצלמים תכנית תחקירים נוקבת ובועטת.

 

כוכבי ארץ נהדרת עונים על השאלון (צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת)
מתוך "אנשים" | צילום: מתוך אנשים, שידורי קשת

אסי כהן התחיל כסטנדאפיסט צעיר בדומינו גרוס. אח"כ הוא היה חצי מהצמד אסי וגורי (שהביאו לעולם את הדמויות של דוד ותקוה, קוקו וסטיב) ובהמשך הופיע יחד עם גורי אלפי ב"רק בישראל" וב"שידורי המפכה".

 פירוק הצמד לווה במסע הופעות ולאחר מכן התפצל אסי לעולם המסך הקטן. הוא חזר לטלוויזיה, לתכנית "איפה אתה חי?!", בה גילם את הימרי הילר ואת קוקו. במקביל הרחיב את אופקיו וכיכב בדרמה "אהבה זה כואב" עם דנה מודן. 

בקולנוע כיכב אסי ב"אהבה קולומביאנית", ב"זוהי סדום" ומלבד ארץ נהדרת הוא גם תומר מ"מסודרים".

 

אסי בא להשתחצן (צילום: מתוך צומת מילר, שידורי קשת)
"מה גאוני בפרלמנט? הכל"/ אם הייתי אתה גם אני הייתי מקנא בי | צילום: מתוך צומת מילר, שידורי קשת

ברלד החל את דרכו הקומית על בימות סטנד-אפ שונות רגע אחרי השחרור שלו בסוף שנות ה90'. מי שהופיעו איתו על הבמות באותם שנים היו בין השאר שחר חסון, יוסי טרבלוס ואמירם טובים.

ברלד, כמו שבטח כבר הספקתם להבין, מחזיק בסגנון הגשה ייחודי ופרוע, עם חיקויים מוגזמים ושימוש באביזרים, שאיך נגיד זאת בעדינות, רובכם אפילו אל משתמשים בהם ביומיום.

בקורות החיים שלו אפשר למצוא בין היתר את תכנית הרדיו של חיים אתגר, זרחוביץ' וטייכר בגלי צה"ל, ועוד כמה וכמה תכניות רדיו שונות שם כיכב עם ההומור הקיצוני שלו.

מפה לשם, גם מסך הטלוויזיה שלכם זכה לקבל את גדולתו יוצאת הדופן בתכניות כמו "בובה של לילה" בערוץ הספורט שם כיכב בדמויותיהם של אילן השועל, ונאור ציון. ובינואר 2012 הצטרף כחבר מן המניין ב"ארץ נהדרת", ומוסיף מהשיגעון שלו, לזה שקיים גם ככה בקאסט בזכותו של טל פרידמן.

 

ירון ברלד (צילום: פביאן קולדורף)
צילום: פביאן קולדורף

בניגוד להרבה מחברי הנבחרת של ארץ נהדרת, שני כהן דווקא לא הגיעה מבמות הסטנד אפ. היא למדה בסטודיו לאמנויות התיאטרון אצל יורם לוינשטיין, והשתתפה במהלך השנים הראשונות בעיקר בהצגות.

את אחת מהופעותיה הראשונות על מסך הטלוויזיה היא עשתה לצד אורנה בנאי, בסדרה "אמא'לה". אתם בטח זוכרים אותה בשם סיון - השותפה החדשה של אפרת (אורנה בנאי בעצמה) בהצגות הילדים. כמה שנים אחר כך נפגשו שוב שני ואורנה בנאי, והפעם על הסט של התכנית "רק בישראל". כהן גילמה שם את כתבת השטח שלא מצליחה לתפקד כמראיינת מוצלחת. מאז השתתפה בסדרות הטלוויזיה "דני הוליווד" ו"שבוע סוף". כיום משתייכת שני כהן לנבחרת החדשות המשופרת של ישראל, וקשה להבין איך לא הייתה שם עד עכשיו.

 

שבוע בחיי ארץ נהדרת (צילום: מתוך ארץ נהדרת, שידורי קשת)
קריאת תסריט אחרונה | צילום: מתוך ארץ נהדרת, שידורי קשת

תום היא בראש ובראשונה קומיקאית קורעת ומצליחה הידועה בלשון חדה ובוטה במיוחד. היא נחשבת לחלוצת הגל החדש של הסטנדאפ הישראלי. בשנת 2014 הצטרפה לתכנית הרדיו של ערן זרחוביץ' ושרון טייכר, "חותרים למגע", בה גילמה מספר דמויות קבועות. במקביל החלה להופיע כאורחת בתכניות טלוויזיה שונות.

ב-2016 קיבלה פינה קבועה ב"היום בלילה עם גורי אלפי". באותה שנה השתתפה בתפקידה הראשון ב"ארץ נהדרת" בתור "גילי הנער" ממערכון החוף. היום היא מגלמת את "אגס קימל", נערת פופ מצליחה, וקיבלה מקום קבע בעונה ה-14 של התכנית. ב-2017 תעלה על המסך סדרת טלוויזיה בכיכובה של יער, "תום יער עושה את שביל ישראל".

 

תום יער (צילום: קשת)
תום יער | צילום: קשת