אם חשבתם ש"ארץ נהדרת" לא הכינה מסיבת הפתעה לכבוד יום ההולדת ה-69 של המדינה, כדאי שתחשבו שוב. כי הערב ב-21:00 ישודר ספיישל יום העצמאות של ארץ נהדרת, שם תזכו לחשיפה מלאה של כמה מהסודות הגדולים של הסלבס במדינה.

כמו למשל הקריירה הלוהטת של סטטיק ובן אל תבורי, שהתחילה עוד הרבה לפני הסוואג של שנות האלפיים. למעשה, הצמד שהפך בשנים האחרונות לפסקול של המדינה, כיכב אי שם בשנות ה-50 בלהקת התרנגולים, שנוסדה על ידי נעמי פולני, ומאז הובילה אותם לגדולות.

מי שתחשוף אותנו לעוד סודות מאחורי התעשייה המוזיקלית, היא הזמרת הצעירה אגס קימל. שתועדה בזמן המפגש עם אסף אמדורסקי, בניסיון להצליח בשלב הבא של הקריירה: שלב הדואט. אלא שהחיבור בין השניים לא התעלה על פערי הדורות, כשקימל אפילו לא הצליחה למצוא את חיבור הבלוטוס' לגיטרה של אמדורסקי. אז מה הפלא שבסוף המפגש כבר עלה לו?

ולבסוף, איך אפשר לערוך מסיבת הפתעה למדינה בלי אורחות הכבוד שושנה דמארי ויפה ירקוני, שידגמנו מהי חברות אמיתית, לתפארת מדינת ישראל.

יפה ירקוני ושושנה דמארי (צילום: ארץ נהדרת, ארץ נהדרת )
יפה ירקוני ושושנה דמארי | צילום: ארץ נהדרת, ארץ נהדרת

ואם בחברות אמיתית עסקינן, אל תפספסו את הפרק השני של "נופלות על הרגליים", שישודר הערב ב-22:00, מיד לאחר ספיישל העצמאות החגיגי של ארץ נהדרת.

"ארץ נהדרת" - שלישי ב-21:00 בקשת, ערוץ 2