פורים הוא בהחלט אחד החגים הכי משמחים שיש, יש כאלה שיגידו שהוא אפילו נותן פייט ליום העצמאות. איך אפשר לפקפק בקביעה? המצווה העיקרית בחג היא לשמוח "עד לא ידע" ולהתלבש איך שבא לך. אבל עם כוח גדול באה אחריות גדולה ולצד ההנאות של החג יש גם חובות: למצוא את התחפושת הכי מקורית, הכי מצחיקה, שתהיה אקטואלית אבל לא בנאלית ואם כבר הלכת על משהו ויטנג'י אז לפחות שיהיה לו טוויסט מודרני. כל זה נכון כשאתה לבד אבל מה קורה כשאתם רוצים להתחפש בזוגות? המשימה נעשית קשה כפליים. הנה כמה רעיונות מדליקים למתחפשים בשניים:

 

 

הזוג הראשון מגיע אלינו מהחיידר. אסתי וראובן היא התחפושת המושלמת למי שמרגיש שמזלו שפר עליו ולמי שבטוח שהוא ובונה עולם מדברים בוואצה. היתרון המשמעותי בתחפושת הזו שהיא יכולה להשאר אתכם כבר לשישי שבת של החג וכך גם תהיו מחופשים וגם תהיו מוכנים לשבת, ברמיזה.

אם בא לכם אמירה פוליטית ובועטת, "צמד רעים" הם התחפושת המושלמת בשבילכם. גם תוכלו לעשות צחוק מכל העולם, גם תוכלו להשתמש בחסינות פוליטית לצורכי הבילויים שלכם ואפילו להרים את השיח הפוליטי בארץ, הרי זה מה שאתם רוצים לא? 

כל שנה בחג הפורים צץ לו איזה טרנד חם של תחפושות מעולם הנסיכים והנסיכות. כל בת רוצה להיות פרוזן כל בן רוצה להיות סמי הכבאי, מה לעשות התפתחות איטית. השנה לראש טבלת הפנטזיה מגיעים "מלכי הבירוקרטיה" אלו שחיים ב"ממלכת הטוב", ללא ניירת וללא מסמכים. זאת הממלכה היחידה שבה האזרח מקבל את כל מה שמגיע לו ואפילו יותר וכל הטוב הזה בזכות צמד הראפרים MC ליבנת פורן ואח שלה "הצל".

אי אפשר לדבר על פורים ללא גיבורי על. אז כמובן שכולנו יודעים שספיידרמן, סופרמן ובאטמן זה כבר פאסה. וונדר וומן היא הטרנד החם אבל אתם רוצים להיות מיוחדים וגם בזוג לכן רבותי אנחנו גאים להציג בפניכם את גיבורי העל האולטימטיבים. כולם רוצים במפלתם אבל הם לא מוותרים. למרות שתושבי גותהאם לפעמים מרגישים מאויימים מפניהם הם רוצים רק בטובתנו, קבלו את שרהל'ה וביבי נתניהו.

עוד ב"ארץ נהדרת":

 >> "ארץ נהדרת", ימי חמישי ב-21:40 אחרי "עובדה"