עוד עונה של ארץ נהדרת הגיע לסיומה, הזדמנות נהדרת לצאת אל הסט ביום הצילומים האחרון, רגע לפני תכנית הסיום החגיגית הערב (21:30), כדי לשמוע מחברי הקאסט איך הם מסכמים את עונת הבחירות האחרונה והקורעת במיוחד, וגם, כמובן, לשמוע קצת על מה שצפוי לנו הערב.

"התכנית הערב היא קצת אחרת" מספר לנו ערן זרחוביץ', "אין בה את האולפן הרגיל והחגיגה הרבה יותר גדולה - הדמויות הפוליטיות שבד"כ כלואות בפאנל רצות חופשי יותר, וזה כיף ומבטיח שעות של הנאה. אין לי ספק שאני אקח את העונה הזו איתי לנצח, התאהבתי בעניין הזה של בחירות פעם בשנתיים, הייתי שמח אם זה היה קורה פעם בשנה, זה עוזר לכתיבה ולדמויות, זה מצמיח דמויות חדשות כמו אורן חזן, שהוא באמת מתנה משמיים".

אחרי שסיימנו עם זרחו בתחפושת סילבן שלום, הופתענו לראות את טל מוסרי מסתובב על הקאסט, עד שהתעשתנו לרגע וגילינו שמדובר ברועי בר נתן. "העונה יצא לי לעשות את אסי עזר, גלי עטרי, בטי רוקאויי ואת טום מ'המירוץ למיליון'  או בני גנץ -  בשבילי זה המון וזה היה מדהים. היה פאן לגמרי, כל הזמן אומרים לי 'בטח מה זה מצחיק לכם', ואני אומר להם שלגמרי כן", הוא מסכם בחיוך.

טקס הדלקת המשואות (צילום: מתוך ארץ נהדרת, שידורי קשת)
מתנה משמיים | צילום: מתוך ארץ נהדרת, שידורי קשת
ומטל מוסרי, לנטלי עטיה, זאת אומרת שני כהן כמובן. אני הכי נהניתי העונה מהחיקוי של לוסי אהריש וחברי האח הגדול, בכלל, היו חיקויים ממש כיפיים העונה", היא מספרת, וזרחו מחזק: "הכי נהניתי לעשות את דורון מהיועצים, בכלל, זה כיף לי לעשות דברים עם אסי כהן. העונה הזו עברה מהר והייתה אנרגיה מעולה".

רגע לפני ששחררנו אותם חזרה לצילומים האחרונים לעונה, דרשנו לשמוע מה הם מתכננים לחופש שיתחיל מחר. "לא צפוי לי יותר מדי זמן פנוי" מספר זרחו, "אני ואשתי מחכים לילד שני. אני חושב שהעניין הוא לדאוג שאת הילד נעשה בתחילת העונה הבאה, ואז הוא יוולד אחרי העונה וכך הלאה", הוא צוחק.

צילום: שי גרנות

עוד בארץ נהדרת:

>> כל הפרקים של ארץ נהדרת לצפייה ישירה

"ארץ נהדרת" , תכנית סיום העונה, הערב מיד אחרי "האח הגדול"