"אתה מתחיל כצופה, אומר לעצמך 'האמת? זו תכנית טובה', והופ הנה אנחנו בעונה 13. מי היה מאמין?", אומר יובל סמו בבוקר צילומי הפרומו החדש לקראת העונה החדשה של "ארץ נהדרת". תכל'ס? גם אנחנו, בדיוק כמו סמו עדיין מתרגשים ומתקשים להאמין. על סט הצילומים פגשנו את כל הדמויות המוכרות: מירי רגב, ביבי, בנט, יאיר לפיד, ניסן המאבטח, שרה נתניהו, בוז'י ומי לא? והאמת, נראה שכולם מוכנים לעוד עונה מצחיקה ובועטת במיוחד. 

כמו שבטח שמתם לב, הפעם, הפרומו שונה מהרגיל, ומדובר בשרשרת גיפים מצחיקה במיוחד. "גיף זו תמונה שחוזרת על עצמה, ושוב חוזרת על עצמה, ועוד פעם חוזרת על עצמה", צוחק מריאנו, ובמאי הפרומו, אופיר לובל, מספר מה עמד מאחורי הרעיון: "בגלל שהתודעה של הצופה היום קצרה מהרגיל, והוא מרוכז באמת ביו שלוש לארבע שניות, אז צריך לצמצם את האינפורמציה למשהו מאוד קצר ומדויק", הוא מספר ומדגשי שמטרת העל היא שכל אחד ואחת יוכל לשתף עם חברים ולהוריד את הגיפים האהובים עליו, או במילים שלו: "למה להגיד את מה שאתה מרגיש ומה שעל ליבך, אם אפשר שבנט יעשה את זה בשבילך". צודק לא?

אחרי שהצלחנו להבין  הרבה יותר את טרנד הגיפים, השאלה היא האם גם חברי התכנית מכירים את עולם הרשתות החברתיות? ופה הזמן לברר: מי החבר המפתיע של ליאת הר לב בפייס ובאינסטוש? איך ניסן המאבטח מפלרטט עם בחורות באינטרנט? למי אין בכלל פייסבוק? מי אושיית רשת? ומי לא יודעת איפה נמצא האנטר? כל התשובות מחכות לכם בלחיצת פליי אחת, והעונה החדשה מחכה בחמישי הקרוב.

>> רוצים להשתעשע עם עוד גיפים? כולם מחכים לכם ממש כאן

>> "ארץ נהדרת" חוזרת, חמישי הקרוב אחרי "עובדה"