אשר וחני בן חורין

"אשררר, איפה אתה?!", כבר הפך לביטוי שגור בפי כל מי שמחפשת את בן זוגה, או כל אדם אחר שמחפש משהו בסגנון. אחרי שבסיום העונה הקודמת זכינו לגלות איך נראית אשתו של נהג המונית הכי מוכר בארץ, העונה גם זכינו להיכנס אליהם הביתה וראינו אהבה קצת אחרת.

 

ציפי לבני ובוז'י הרצוג

רק מערכת יחסים חזקה ומלאת בטחון יכולה לגרום לאנשים להחליט שהם ינהלו מדינה יחד, ברוטציה. כמובן שלפני זה הם חייבים לזכות ולהיבחר, אבל עד אז, אין ספק שאהובי המחנה הציוני מצליחים לשכנע גם את אחרוני הספקנים שמסתתר שם רגש אמיתי. נגיד.

 

 

סלמה הרוקחת ושי דבורה

עוד לא ממש ברור לאן הולכת מערכת היחסים הזו, אבל בפרק האחרון, אחרי שסלמה חיסלה את הסטנד ודבורה עזר לה להעלים ראיות, הבנו כולנו שיש פה משהו שהוא הרבה מעבר לרצפט לאהבה. האם משם יבוא השינוי? האם מזרח תיכון חדש מתחיל בקניון? ימים יגידו.

 

נפתלי והאחיות

במקרה הזה אנחנו מדברים על אהבה מסוג שונה, בין גבר לנשים כמובן, אבל לא כזו שמתחילה בארוחה רומנטית ומסתיימת בסדין רומנטי לא פחות. נפתלי ואחיותיו הקרובות מציגים השנה אחדות יוצאת דופן, כזו שלא נתפלא אם ביום מן הימים תקבע פה משהו במדינה.

 

היועצים הפוליטיים

הם שניים שקובעים בשביל מיליונים, וזוגיות כמו שלהם באמת שאפשר להשיג רק אחרי לא מעט שנים בהן, ובכן, הם תקועים בתחת אחד של השני. היועצים הפוליטיים של מרבית המפלגות במדינה מלמדים את כולנו כבר שבועיים ברציפות שזה לא משנה כמות הויכוחים והריבים, אלא בעיקר איכותם.  

 

 

וובה ואלה

אין יותר מדי מה להוסיף על צמד החמד האלה. אמנם מדובר באקסים שחזרו לשתף יחד פעולה כדי להביא מליון, אבל את המתח ביניהם אפשר לחתוך עם מצ'טה, או כל כלי אחר שיבחרו לכם למשימה הזו. אהבה? תחליטו אתם.

 ועכשיו, הצביעו בסקר:

 עוד בארץ נהדרת:

"ארץ נהדרת", הערב (שני), אחרי "עובדה"