ארץ נהדרת - הקניון 2 (צילום: אלעד גוטמן)
"תראי עלמה, הורדתי לך רינגטון" | צילום: אלעד גוטמן

נמאס לכם מצלצולים של ג'סטין ביבר וריהאנה? רוצים לחדש את השעון המעורר שלכם? נפלא! ארגנו לכם בנק של צלצולים חדשים, עם הקטעים הבולטים עד כה בעונת הבחירות של "ארץ נהדרת". איך מורידים? מאוד פשוט: כדי להוריד את הצלצול למחשב (ואז לסמארטפון), עליכם ללחוץ על הורדה, ולאחר שיפתח לכם חלון חדש עם נגן במרכזו, עליכם ללחוץ על הלחצן הימני בעכבר, לבחור באופציית 'save as' או 'שמור בשם' וזה הכל. תבלו. 

"אשר, איפה אתה?"

לפני כולם, אנחנו חייבים לעשות כבוד גדול למי שמלווה אותנו עוד מהעונה הקודמת. הרבה לפני שרחמים לא ידע, הייתה זו בעיקר חני אשתו של אשר שלא ידעה איפה בעלה והתקשרה בלי הפסקה כדי לברר. את הדרך בה ענה לה לטלפון כולכם כבר מכירים בעל פה.

ואמרו אמן

החיקוי של נפתלי בנט עלה העונה מדרגה, וכמעט כל משפט שני שלו הפך למשהו שתשמחו לצטט בכל שיחה עם מצביעי הבית היהודי, אם סתם אנשים קטני אמונה, בדיוק אלה שבשבילם ארגנו לכם את הרינגטון הבא.

הוא באמת לא ידע

חשבנו הרבה מה לכתוב כאן, אבל נראה לנו שכל מילה נוספת היא בהחלט מיותרת. רחמים לא ידע וגם לא ציפה שהוא יהפוך לרינגטון, אבל היי! זה קרה.

 פעמיים בנט

אמרנו לכם שכמעט כל משפט שני שלו הפך לציטוט? אז הנה עוד אחד, כזה שיעזור לכם לא להתבלבל. אם חששתם לרגע, למטה מחכה לכם עוד צלצול אחד ודי כבר.

 

זה טוב!

דידי הררי חזר לככב העונה, ויחד עם האוזניות הגדולות, החיוך הרחב והצחוק המתגלגל, נראה שהקטע הכי טוב שלו הוא פשוט הרגע בו הוא אומר "זה טוב!", והנה עכשיו גם טוב לכם. 

 די כבר!

טוב נו, הנה הפעם אחרונה שנפתול יככב פה, לפחות לסבב הבחירות הנוכחי. חיפשתם צליל מתאים לאדם הכי פחות אהוב עליכם בוואטסאפ? הנה, בבקשה.

תרופה לאהבה

לא רק שי דבורה נפל בקסמיה של הרוקחת הכי אהובה במזרח התיכון, גם אנחנו. ובמקרה וגם אתם חולמים עליה בכל פעם שעולות לכם הזיות של חום או נתקע לכם דקסמול קולד בגרון, הנה הפתרון.

עוד בארץ נהדרת:

"ארץ נהדרת", שני, אחרי "עובדה"