העונה ה-12 של "ארץ נהדרת" שיצאה לדרך בתחילת מערכת בחירות 2015 מסתיימת עם כינונה של ממשלה החדשה ולא מעט אירועים נלווים. במרכז תכנית הסיום המיוחדת הערב תעמוד ההתמודדות של נתניהו ושריו עם הצונאמי המדיני ואיום החרם, אבל גם סגירת מעגל עם המערכונים והדמויות שליוו את העונה: היועצים הפוליטיים הכושלים בז'ה ודורון, הקשיש הלוחם יצחק קרסנטי והרומן הבלתי אפשרי בין סלמה הרוקחת ודבורה איש הדוכן הבוכרו-פרסי  במערכון הקניון שהביא למרכז הבמה גם את המאבטח הגבולי ניסן  וכמובן סדרת החיקויים המופלאה על דיירי האח הגדול VIP שראיתם כאן מעליכם.

לכבוד סיום העונה החגיגי, התראיינו הבוקר אודי וליאת ליואב לימור וגלית גוטמן בתכנית "הבוקר של קשת", הישר מסט הצילומים שבמתחם שרונים. "אנחנו מצלמים כאן היום את המערכון האחרון בהחלט לעונה, היום האחרון שלנו בסניף הניו פארם", מספרת הר לב בעצב ומרחיבה על הקסם של סלמה, אחת הדמויות המרתקות של העונה. "אני חושבת שהיא רוקחת מעולה - סלמה באה בטוב, היא מאוד מקצועית, מכבדת את הקאונטר, לא מתעסקת בדברים שמחוץ לעולם הרוקחות. חוץ מזה שהיא פשוט אדם חיובי", היא אומרת במבטא והומור אופייני.

לצדה של הר-לב יושב בשקט מופתי אודי כגן, מי שמשחק את ניסן, מאבטח העל מחברת "בולדוג אבטחה", שמספר הבוקר על כניסתו לנבחרת היוקרתית של ארץ: "האמת היא שקיבלו אותי באופן סביר", הוא צוחק, "בזובור מתמשך. סתם, סתם, קיבלו אותי ממש יפה", הוא אומר ומסתכל על ליאת כדי לקבל את אישורה.

רגע לפני ששחררנו אותם חזרה לצילומים ולארוחת הצהריים בדוכן של דבורה, לא יכולנו להתעלם מכך שהעונה שחלפה הייתה עונת בחירות שהשפיעה ישירות על תכני התכנית, לפעמים גם כמה דקות לפני שהתחילה. "הייתה לנו עונה עם אספקה רצופה של חומרים טובים", אומרת הר לב,  "היו כל מיני רגעים במציאות הישראלית שלא התחשבו בתכנית, כמו פרישות מהממשלה, מחאות והפגנות לילה לפני שידור. אז אני פונה לכולם ומבקשת שאם אפשר, בעונה הבאה, תעשו מהפכות 48 שעות אחרי שידור התכנית", מסכמים שניהם בחיוך.

עוד בארץ נהדרת:

>> כל הפרקים של ארץ נהדרת לצפייה ישירה

"ארץ נהדרת" , תכנית סיום העונה, הערב מיד אחרי "האח הגדול"