גיבור ישראל: הכירו את יצחק "פומה" קרסנטי

כבר לא עושים אנשים כמו יצחק קרסנטי, הידוע בכינויו "פומה". מי שליווה את ישראל מיום הקמתה ובשיאו נלחם לבד עם מקל מטאטא בשני טנקים סורים, מבקש היום הכרה מהשלטונות, ולא מצליח להבין איך לא נתנו לו גם השנה להדליק משואה לתפארת המדינה שהיא למעשה סיפור חייו.

"בשביל השלמת הכנסה אני מטפל בפיליפיני"

אחרי שנתן את כל כולו למדינת ישראל, מצפה עכשיו יצחק קרסנטי לקבל משהו קטן חזרה. במערכון קצת שמח קצת עצוב, יוצא קרנסטי, אחד מגיבורי ישראל שאף אחד לא שמע עליהם, להילחם את מלחמת הקשישים, והגיע עד לראש אגף העקיצות של ביטוח לאומי. איך זה נגמר?

מיטה, אוכל וסמים: הפתרון של קרסנטי למצוקת הדיור 

אחרי שלחם למען המדינה ואפילו, לטענתו, נהרג בקרב על ירושלים, יצחק קרסנטי נזרק מדירתו ונאלץ להתמודד עם מצוקת הדיור כאחד האדם. אז איך מסתדרים עם קצבת זקנה של 1500 שקלים בחודש? ואיך בדיוק הסטארט-אפ שלו, "קשיש במקום ילד", יכול לשנות את המצב בארץ?

"הישראלי הותיק" מול הדור הצעיר

הישראלי הותיק החליט השבוע לטפל באחת הבעיות הכי בוערות של המדינה בימים אלה: אופניים חשמליות. אחרי סיבוב מלא עניין בתל אביב, ומפגש עם הדור הצעיר (כולל אימון בחדר כושר), נראה שקרסנטי מסוגל להתמודד עם כל אחד בכל מצב. האמנם? 

פנסיה? קרסנטי תוקף את שוק העבודה

אחרי שנלחם את מלחמות הקשישים, שם לכולנו מראה אמיתית על מצוקת הדיור וניסה להתחבר לדור הצעיר, קרנסטי הבין שעם פנסיה אי אפשר ללכת למכולת, ויצא לתקוף את שוק העבודה. זה נגמר בדיוק כמו שאתם חושבים.

עוד בארץ נהדרת:

>> כל הפרקים של ארץ נהדרת לצפייה ישירה