"יאללה, בוא תבחר חיה, תלטף ונזוז"

לעבוד בפינת ליטוף זו עבודה לא פשוט בכלל ולפעמים, איך נאמר, לא תמיד בא לך להתלטף עם כולם. קחו לדוגמא את נבי, שמתכנן לצאת היום מוקדם לחתונה ופשוט לא רוצה להיות מלא בנזלת של ילדים: "אז מה אם כתוב פה פינת ליטוף?! אני יכול ללטף את אשתך?". תכלס צודק

 

אביגדור עושה שמח, לבנה לא מצליחה לישון

מה קורה כשכל המבקרים הולכים הביתה והלילה יורד? מה נראה לכם? הולכים לישון כמו כולם, לפחות עד שאביגדור מחליט לעשות חאפלה מזרחית: "נשמה, אני בתוך הבית שלי, הפרטי, בין ארבע קירות, בסך הכל מנסה לעשות שמח".

 

"מי אני? מה אני?"

בפינת הליטוף תמצאו חיות רבות מזנים שונים, לא פלא שחלקן חוות מדי פעם משבר זהות; קחו לדוגמא את טיפטיפ ("קביה? שרקן? חזיר ים? אתה הרי לא חזיר ואתה לא גר בים"), שלאחרונה מוטרד בשאלות קיומיות: "מי אני? מה אני?". מזל שבימינו אפשר לגלות הכל בויקיפדיה, גם דברים שאנחנו לא כל כך רוצים לדעת.

 

"רק קצת עקצוצים"

ואם כבר ויקיפדיה, אפי הנחש יספר לכם כל מה שאתם רוצים לדעות: "אני צפע מצוי, נפוץ בעיקר בעמקים ובמישור החוף". חבל רק שלפעמים כל מה שצריך לדעת על נחש זה אם הוא ארסי או לא, ובמקרה הזה, בשביל ארמונד, זה לא נגמר כל כך טוב.

 

"אנחנו משמחים ילדים"

אתם יודעים מה הכי כיף בפינת הליטוף? לפעמים נוחתים עליך בהפתעה חברים חדשים, ממש כמו שאול שראה את כל העולם, ובעיקר חרש את אירופה, ומצא את עצמו בפינת הליטוף ממש בזמן לחגיגות יום ההולדת של שלומי. כיף.

 

ומה קורה כשאחת החיות מתה?

אל תתפלאו אם מורדי וגרוניך יריבו על הגופה שלכם. לכן חשוב להחליט בקפידה את מי להכניס לירושה: "כשאני מתפגר אני תורם את גופתי לגרוניך", הכריז נבי. אולי זה בגלל הידע הנרחב שלו במוזיקה, ואולי זה בגלל שמורדי לא עומד בהתערבויות.

 

מזל טוב

בפינת הליטוף כל החיות הן ממש כמו משפחה אחת גדולה שמתכנסת יחד בשמחות, בדיוק כמו בפעם ההיא שהביצה של איציק ובתיה סוף סוף בקעה. חבל רק שהגוזל הקטן לא כל כך דומה לאבא, ושכל זה קרה בדיוק כשנבי ניסה לשכנע את לבנה שהוא התבגר.

 

"כמו להתלטף עם מגרפה"

יש הגבלת גיל על ליטוף? לא, אין חוק שאומר שאסור ללטף מגיל מסוים, אבל זה לא הופך את זה לפחות קריפי, בטח כשאתה מביא גם את אבא שלך איתך: "זה ניסיון, אני 40 שנה מלטף כבר, זה לא ילד בן שמונה". איך כל ההזויים מגיעים לפינת הליטוף?

 

לצאת לצהריים זה קל, לעבור סלקציה - פחות

אם אחרי כמה ליטופים תרגישו קצת עייפים, תמיד תוכלו לצאת לאיזה לאנץ' באחת המסעדות שנמצאות בקרבת פינת הליטוף. מי יודע, אולי תתקלו גם בחיות שיצאו להפסקת צהריים. לא לדאוג - הכל כשר.

 

ולסיום, אם תתנהגו ממש יפה, אולי תזכו גם בשלוש משאלות

מסתבר שחייו של ארנב הם בכלל לא קלים וגם הוא יכול להיקלע לברוך כלכלי ("אוקי נשלח הוצאה לפועל"). איזה מזל שגם במצבים הקשים תמיד אפשר לסמוך על החברים מפינת הליטוף שיחלצו לעזרה, בתקווה ששום דבר לא ישתבש כמובן.

 

ארץ נהדרת: ימי שישי ב-21:30, מיד אחרי החדשות