שבוע הכפילים - שרה נתניהו (צילום: ארץ נהדרת feed, צילום: Tages-Anzeiger)
"קחי מה שתרצי, מי יסרב לך, קחי את העולם כולו" | צילום: ארץ נהדרת feed, צילום: Tages-Anzeiger

שבוע הדולפגנגר (או שבוע הכפילים, אם אתם ממש מתעקשים לדבר עברית) נמצא רגע לפני סיום, ולא חשבנו לשחרר אתכם חזרה לחיים הרגילים שלכם, בלי לפנק אתכם במספר ממים שנוצרו על ידי דף הפייסבוק של "ארץ נהדרת" ובטח גורמים לכם עכשיו לתפוס את הראש ולהגיד לעצמכם: "איך לא חשבתי על זה קודם?".

המם הראשון מסביר די בפשטות את שאיפותיה האמיתיות של האשה הראשונה בישראל, והחלומות שלה להפוך לאשה הראשונה בעולם. אבל מה עם כבוד שר החינוך אתם שואלים? בבקשה:

שבוע הכפילים - שי פירון (צילום: ארץ נהדרת feed, ויקיפדיה)
לקבלת שר החינוך החדש של ישראל, הקהל מתבקש לבקש מחליף | צילום: ארץ נהדרת feed, ויקיפדיה

 

כן, פיטר גריפין מ"איש משפחה" הוא הדבר הכי קרוב על המסך שלכם לשי פירון, והאמת שדי מצחיק לחשוב על פירון עצמו מנסה לנהל את בית משפחת גריפין, ומרביץ קצת תורה וחינוך בסטואי ובריאן, צמד שובבים שבהחלט זקוק ליישור קל. ח"כ חובש כיפה נוסף שזכה למחווה מבדרת הוא אורי אורבך:

שבוע הכפילים - אורי אורבך (צילום: ארץ נהדרת feed)
רגע זה אח | צילום: ארץ נהדרת feed

אם נולדתם אחרי 1995 כנראה שכדאי שנעדכן אתכם מי זו הדמות אליה החליף אורבך את תמונת הפרופיל שלו, ונספר לכם שמדובר כמובן בחביתוש, אחד מכוכבי הילדים הכי גדולים שצמחו כאן, וזה שחלק לא מעט רגעים עם דודלי. ועכשיו? עכשיו לקינוח:

שבוע הכפילים - ספיר סבח (צילום: ארץ נהדרת feed)
לא (בדיוק) את | צילום: ארץ נהדרת feed

ספיר סבח, מי שעלתה לכותרות בשבועות האחרונים אחרי שיצאה נגד המורה שלה, אדם ורטה, כשזה התבטא נגד חיילי צה"ל ובאופן כללי הקפיד להפגין את דעותיו הפוליטיות מול תלמידיו, ממש הזכירה ליוצרי המם את ליטל מעתוק, אחת הדמויות הבולטות בעשור האחרון של "ארץ נהדרת", וזו שמייצגת את דור התלמידים החדש במדינה, דור שלא שקט על שמריו ובעיקר מעדיף ללעוס אותם כמו מסטיק. אם ממש התגעגעתם לליטל, קבלו תזכורת קטנה לנערה שלא עובדת בשביל אף אחד.

ארץ נהדרת, שישי, 21:30