אחרי שייצרו את הלווינגר A71 וגולדשטיין M16, ולאחר עבודה מרובה באונברסיטת אריאל ובמרכז החלל בקרית ארבע, "צומת תפוח" גאה להציג את המוצר החדש שלה: i-בנט - הכוכב החדש של בחירות 2013 לפי דרישות הקהל העכשווי.

אחרי שנים של ניסוי וטעייה במנהיגי הבית היהודי, הם נפתרו מהג'קט, הקטינו את הכיפה והחליפו את המבט הפסיכי בעיניים. מה קיבלנו? i-בנט, המוצר החדש של הימין הקיצוני אשר מאיים על מקומו של ביבי.

אם חשקה נפשכם במוצר החדש, דעו כי הוא מגיע במבחר עיצובים המתאמים לכל המגזרים: איש עסקים, רב וחייל קרבי.כי אצלנו מאמינים שעם הi-בנט משהו חדש מתחיל, משהו ישן תמיד נשאר. צפו במערכון המלא מתוך ארץ נהדרת

"אשתי רוצה את הדגם החדש"

בבוקר שלאחר שידור המערכון, התארח יו"ר הבית היהודי בתכנית יום חדש והוכיח רוח ספורטיבית וחוש הומור כשהגיב על המערכון: "הגעתי הביתה מאוחר ולא ראיתי בשידור חי, אבל כשהגעתי הביתה, אשתי ביקשה לקבל את הדגם החדש ולשדרג את הישן. הם יצאו תותחים".

מלבד הרעיון שבנט נוצר במעבדה סודית, הגיב בנט גם על האיפור והלבוש שהלבישו את טל פרידמן: "לא היה צריך לעבוד מאוד קשה, אני באופן טבעי מאוד דומה לטל פרידמן. כשאתה נכנס לזירה, אתה חוטף וסופג וזה בסדר גמור, זה חלק מהעניין" סיכם.

>> פספסתם? צפו בכל המערכונים מתכנית הבכורה של ארץ נהדרת

ארץ נהדרת, ימי שני, מיד אחרי החדשות