את הזוגיות היציבה שלו עם בן זוגו אלברט, אסי עזר לא מסתיר. בקיץ האחרון, השניים נישאו בחתונה אזרחית בברצלונה כשהם מלווים בבני משפחה וחברים שהגיעו להיות לצידם ברגע המיוחד שלהם. כפי שהקפיד לתעד את תהליך יציאתו מהארון בסרט "אמא אבא יש לי משהו לספר לכם", גם את התהליך שקדם לחתונתו עם בן זוגו ואת טקס החתונה עצמו, עזר תיעד בסרט, "הוא גם האלוהים שלי" שישודר במוצאי שבת הקרוב ב-21:00 בקשת, ערוץ 2.

בדרכו אל טקס החתונה, עזר הרגיש את המתח שבין העדפתו המינית לבין הדת היהודית עליה גדל והתחנך בבית הוריו. אביו, שהתנגד לחתונה בארץ מטעמים שהוא הגדיר כפגיעה בדת, הביא את עזר לחקור בעצמו האם אפשר לגשר על המתח הזה. "מבאס אותי שאבא שלי חונך וגם אני חונכתי שהדת זה איקס, וואי, זיד", הוא מספר לרבקה אותה פגש בפעם הראשונה בצילומי הסרט בו תיעד את תהליך היציאה שלו מהארון בפני משפחתו. רבקה, דתיה ואם לבן הומוסקסואל עברה בעצמה תהליך של קבלה של בנה לאורך השנים מאז צילומי סרטו הראשון של עזר. היום, בנה חי עם בן זוגו ויחד הם מגדלים שלושה ילדים משותפים, נכדיה של רבקה, אותם היא מחבקת בחום. שנים מאז המפגש הראשון שלהם, עזר חזר להיפגש עימם ושיתף אותם בתחושות המורכבות שלו כלפי הדת היהודית.

"בראש שלי אני לא מצליח להתנתק מהתחושה הזאת שאני סוטה מהדרך", הוא מספר, "אם הדת הייתה מחבקת יותר אנשים שהם שונים ממה שהם רגילים לתפוס אז אולי הייתי גם מסורתי יותר". צפו בקטע מתוך הסרט "הוא גם האלוהים שלי" שישודר בשבת הקרובה ב-21:00 בערוץ 2.

אין תמונה
חתונתם של אסי ואלברט בברצלונה בקיץ האחרון

"הוא גם האלוהים שלי" - שבת ב-21:00 בערוץ 2, קשת