התלמידים שמגיעים להרצאות חזרה בתשובה שהוא מעביר פונים אליו בתואר "כבוד הרב", אבל מאחורי החזות החרדית מסתתר אדם שחי חיים כפולים. כבר מעל לשלוש שנים שהוא מציג את עצמו בשמות שונים, ובלילות מחליף את החזות החרדית בלבוש חילוני ומפגשים רומנטיים עם נשים שונות, למרות היותו נשוי ואב לשישה.

בקטע מתוך סרטו של חיים אתגר "המתחזים", שישודר הערב בערוץ 12, מתאר החוקר הפרטי אריק דפן את החיים הכפולים של המחזיר בתשובה כפי שנחשפו לעיני המצלמות. "הבחור יצא מהבית כחילוני, ובפעם הבאה אני רואה אותו יוצא מהאוטו כאדם חרדי", דפן מסביר ששיטת הפעולה היא עצירה בצד הדרך והחלפת תלבושות זמן קצר מאוד לפני הדייט, "יש לו ארון בגדים ברכב, בתא המטען יש ארגזים שמפוצצים בבגדים".

תגובת ארגון "הידברות":

"בעקבות שידור תכנית בשם "המתחזים" בערוץ קשת 12, החלו לזרום תגובות לארגון הידברות - מי זה ליאור חג'ג'? האם הוא קשור לארגון? האם הוא מעביר הרצאות מטעם הידברות? האם אתם מודעים למעלליו המחרידים?

ובכן, לאחר בדיקה מעמיקה של הנושא, חשוב שהדבר יהיה ברור: לארגון ולערוץ הידברות, אין שום קשר, ולא היה שום קשר בעבר, עם המתחזה ליאור חג'ג'. מעולם הוא לא מסר הרצאה בהידברות, לא בערוץ ולא באירועים המתקיים בבנייני הידברות.

בדקנו גם האם השתתף בקורס כלשהו בבית הידברות, וגם כאן התשובה שלילית. הוא אפילו לא הגיע להרצאה כחלק מהקהל. אז מה הוא עשה בכניסה לארגון?

 מדי פעם עורכת הידברות אזכרות לנפטרים בבית הידברות, ואותו אדם הגיע כאורח של אחד המשתתפים באזכרה, ללא שום קשר לארגון.

כל המנסה לקשר בין אדם זה לארגון הידברות - טועה ומטעה. הוא לא קשור אלינו בשום היבט, הנהלת הארגון לא מכירה אותו, ואין ספק שמעשיו מזעזעים, חולניים וראויים לכל גינוי".