ביום ראשון (22:15) ישודר בשידור נוסף הסרט "סבנה", שהיה מועמד בקטגוריית סרט הדוקו הטוב ביותר בטקס פרסי אופיר ומציג זוויות חדשות לסיפור חטיפת מטוס סבנה שהתרחשה ב-8 במאי 1972. ארגון "ספטמבר השחור" החזיק את הנוסעים והצוות בשבי למשך 30 שעות של מתח וחרדה, שהסתיימו עם שחרור המטוס על ידי לוחמים מסיירת מטכ"ל שהגיעו מחופשים לטכנאים. בין לוחמי הסיירת היו גם ראש הממשלה בנימין נתניהו ומפקד היחידה, ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק.

במהלך המבצע הרג הכח הישראלי את שני החוטפים, תפס את שתי החוטפות ושחרר את הנוסעים, במחיר חייה של אחת הנוסעות. אחת החוטפות, תרז הלסה, מופיעה בסרט בראיון נדיר בו היא נותנת את הזווית שלה לסיפור. "לא הסתכלתי לא על המראה ולא על כלום", אומרת הלסה כשהיא נזכרת ברגעים הגורליים שבהם התחמשה בחומר נפץ בשירותי המטוס, "הוצאתי את מה שאני צריכה וחזרתי. אף אחד לא שם לב שאנחנו עושים את מה שעושים. אף אחד". 

הלסה ריצתה מאסר בן 13 שנים בכלא הישראלי, אחריו שוחררה בעסקת חילופי שבויים, והיא חיה כיום בירדן. "אני הייתי ילדה, ועד היום אני מאוד אוהבת את החיים", מודה הלסה, "מאוד אוהבת לצחוק, לחיות. בן אדם שאוהב את החיים אף פעם לא חושב על המוות. המוות בא".

"סבנה" - ראשון, 22:15