הוא נושא דרשות ומעודד חזרה בתשובה, ואפילו זוכה לכבוד מהתלמידים שממהרים לנשק לו את היד ולא חושדים שמאחורי החזות הדתית של הרב מסתתר סוד שלא בדיוק משתלב בדרך התורה. בסרטו של חיים אתגר "המתחזים", שישודר מחר בערוץ 12, ייחשף הסיפור הבלתי ייאמן של הגבר שמזגזג בין שני העולמות ללא הפרעה. 

לעיני המצלמות הנסתרות, הרב החרדי הנשוי ואב לשישה ילדים, הופך תוך שניות לחילוני שמחזיק בחשבון טינדר פעיל ויוצא לדייטים עם נשים שונות. עד שמגיע הרגע בו הוא נתפס מול המצלמות של חיים אתגר, שמציע לו את ההזדמנות לענות לכל הנשים שנפגעו ממנו לאורך הדרך. האם הוא ינצל את הבמה כדי להסביר מה עומד מאחורי ההתחזות? הסרט המלא ישודר בשלישי בערוץ 12. 

תגובת ארגון "הידברות":

"בעקבות שידור תכנית בשם "המתחזים" בערוץ קשת 12, החלו לזרום תגובות לארגון הידברות - מי זה ליאור חג'ג'? האם הוא קשור לארגון? האם הוא מעביר הרצאות מטעם הידברות? האם אתם מודעים למעלליו המחרידים?

ובכן, לאחר בדיקה מעמיקה של הנושא, חשוב שהדבר יהיה ברור: לארגון ולערוץ הידברות, אין שום קשר, ולא היה שום קשר בעבר, עם המתחזה ליאור חג'ג'. מעולם הוא לא מסר הרצאה בהידברות, לא בערוץ ולא באירועים המתקיים בבנייני הידברות.

בדקנו גם האם השתתף בקורס כלשהו בבית הידברות, וגם כאן התשובה שלילית. הוא אפילו לא הגיע להרצאה כחלק מהקהל. אז מה הוא עשה בכניסה לארגון?

 מדי פעם עורכת הידברות אזכרות לנפטרים בבית הידברות, ואותו אדם הגיע כאורח של אחד המשתתפים באזכרה, ללא שום קשר לארגון.

כל המנסה לקשר בין אדם זה לארגון הידברות - טועה ומטעה. הוא לא קשור אלינו בשום היבט, הנהלת הארגון לא מכירה אותו, ואין ספק שמעשיו מזעזעים, חולניים וראויים לכל גינוי".